“Její sláva, úspěch i peníze měly být moje”: Vztah Ivety Bartošové a Lucie Bílé

Na veřejnosti vždy se usmívaly, ale ve skutečnosti vztah mezi Ivetou Bartošovou a Lucii Bílou měli velmi špatný.

“Její sláva, úspěch i peníze měly být moje,” říkala zesnula před 6 lety Bartošová, která často obviňovala svou bývalou kolegyni.

Zdroj: super.cz

Obě jsou zpěvačky, obě byly v devadesátých superhvězdami, ale jenom Lucie Bílá nemarnila svůj talent. Iveta Bartošová naopak, čekalo ji velké množství skandálů, které nikoho nezajímaly.

Ale Iveta nevinila sebe, jenom ostatní. Zlata Dvořáková byla chůvou syna zpěvačky Artura, napsala knihu Iveto, sbohem.., ve které popsala skoro celý hvězdný život zpěvačky.

Zdroj: extra.cz

“Když obě začínaly, chovaly se k sobě jako sestry a dohodly se, že v kariéře budou postupovat společně. Bohužel potom se jejich dráhy rozešly. Lucka stoupala dál na vrchol, ale Iveta zažívala strmé pády,” napsala chůva.

“Iveta si vzala úspěch kolegyně osobně. Několikrát říkala, že měla počít, že Lucie s ni bojuje, nebo chce ji prostě zničit,” dodala spisovatelka.

Zdroj: iprima.cz

V ten den, kdy se narodil Artur, Lucie navštívila svou bývalou kolegyni, a darovala jí voodoo panenku. Iveta si vzala to do hlavy, a říkala, že Lucie děla černou magii a chce ji ublížit.

Takový magický dárek Bartošová vyhodila do popelnice, a potom svěřovala okolí, že je to magická panenka, protože se znovu objevila u ni doma.

Zdroj: denik.cz

“Proto je tak slavná a všechno ji vychází, jinak by nemohla být o tolik úspěšnější než já,” řekla Bartošová o magických silách Lucie. “Mám pocit, že Iveta ve skutečnosti nemůže unést, že existuje někdo lepší než ona,” napsala chůva ve knize.

Stejný názor měla i maminka Ivety Svatava a několik její kolegů. “Iveta Bílou nenáviděla. Říkala, že co patří Lucii, mělo patřit jí. Úspěch kolegyni považovala za osobní zradu,” uvedl exmanžel Bartošové Jiří Pomeje.

Zdroj: extra.cz

Lucie Bílá naopak, o své kolegyni nikdy nemluvila špatně. Když Bartošová zemřela, na Instagramu sdílela svíčku ve tváři srdíčka.

Share