“Nejen já, ale celá rodina stojíme za tebou jako tvá opora, pomoc“: Dcera zpěváka Láďi Kerndla a jeho manželky Milady zveřejnila dojemný příspěvek, který věnovala nemocné mamince

Manželka zpěváka Láďi Kerndla (75) Milada opět má boj s vážnou nemoci. Rakovina se již projevovala drive a vrátila se. Dcera Milady, Tereza Kerndlová (33), zveřejnila na sociální sítí dojemný příspěvek, který věnovala své mamince v den její 63. narozenin.

Zdroj: ahaonline.cz

Napsala tam to, co cítí, svěřila vesmíru své emoce a pocity, popsala těžkou cestu maminky a zároveň to se stalo sentimentálním dopisem s podporou pro maminku.

Zdroj: ahaonline.cz

Nemoc se znovu může vrátit bez ohledu na to jak dlouho s ni už člověk bojuje, tak se stalo i v případě manželky známého českého zpěváka Láďi Kerndla.

Zdroj: ahaonline.cz

Dcera Tereza zatím je připravena kdykoli pomoci a snaží se podobovat nejen maminku, ale i celou rodinu aby se s tím společně zvládli.

Zdroj: ahaonline.cz

Milada o rakovině veřejnosti mluvila otevřeně a nebyla to témata, která se skrývala v rodině a byla dostupna pouze pro nejbližší lidi.

Zdroj: ahaonline.cz

Dcerka mamince proto popřála především zdraví, protože nyní je to nejhlavnější. “Nejen já, ale celá rodina stojíme za tebou jako tvá opora, pomoc,“ píše v příspěvku Tereza.

Zdroj: youtube.com

Dodala, že i přátele jsou pro ni podporou a stejně jako maminka se starala a hledala dcerku, tak i ona bude se snažit pro maminku být tím člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Share