Nekonečný rok čekání a touhy: Dojemný příběh jednoho psa

Tento žalostný příběh je o jedné prodavačce jménem Tatiana, která pracuje v jednom ze supermarketů. Před rokem se poblíž jejich obchodu objevil obrovský pes. Posadil se naproti dveřím a čekal, až vyjde jeho pán. Později se ukázalo, že majitel labradorského retrívra byl nemocný, a než odešel na léčbu na kliniku, dal psa svým přátelům. Ale pes odtamtud utekl a vrátil se domů, a protože byt byl zamčený, myslel si, že majitel šel do obchodu a šel do supermarketu, kam spolu chodili.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

 

Labrador tak seděl poblíž obchodu ve dne i v noci. Pokaždé, když ze dveří vyšel podobný člověk, pes k němu spěchal, ale bez toho, aby k němu doběhl, se zastavil a uvědomil si, že se mýlil. Mnoho pracovníků supermarketu živilo chudého pejska. Tatiana mu také přinesla pár karbanátek a klobásy z domova.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Uplynulo několik měsíců a žena již nedokázala vydržet utrpení psa. Rozhodla se vzít nešťastného pejska domů. Tatiana ho dobře umyla, nakrmila a v rohu mu položila na zem měkký koberec. I po takovém projevu péče pes stále toužil. Posadil se ke dveřím a zíral na ni. Další den pes utekl a znovu se usadil před obchodem.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Oddaný Labrador strávil na tomto místě celý rok. Mnoho zákazníků ho už znalo a ze supermarketu vytáhlo různé dobroty. Během této doby se psovi podařilo proslavit celé město a lidé z okolí přicházeli jen aby se na něj mohli podívat.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

A pak byl Labrador velmi nemocný, dokonce přestal vstávat. Právě v tuto chvíli byl majitel psa propuštěn z kliniky a než se vrátil domů, šel do tohoto supermarketu koupit potraviny. A všiml si svého mazlíčka. Mladý muž spěchal ke psovi, objal ho a začal hořce plakat a žádat o odpuštění. A Labrador šťastně vrtěl ocasem a olizoval slzy, které stékaly z tváře jeho milovaného pána. Ten den muž vzal svého psa do náručí a šel s ním domů.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Share