“Češi jsou svobodní lidi”: Kritika roušek na sociálních sítích

Někdo na sociálních sítích sdílel příspěvek, že Češi jsou svobodní lidi a neměli by se nechat zastrašit. Říká se tam, že ne každý souhlasí s řízením vlády. Kvůli tomu obyvatelstvo ČR se rozdělilo do dvou skupin: ti, kdo za roušky, a ti kdo vládu poslouchat nechtějí.

Zdroj: denik.cz

Nějaký neznámý člověk sdílel na sociálních sítích fotografii s textem, kde píše, že je svobodný člověk, a nechce být sledovaný vládou. Uživatel odmítá všechno, co je nějakým způsobem spojené s covid-19.

Ten člověk odmítá vakcínu proti koronaviru, a také uvedl, že rouškou svůj obličej zakrývat nebude. Nebude dodržovat žádné opatření a celou karanténu on také odmítá.

Zdroj: idnes.cz

Mysli, že covid-19 je vir, který je vytvořen jenom pro zničeni celosvětové ekonomiky. Mysli, že vláda chce udělat všechno, aby lidi ji poslouchali a báli se.

Po přečtení příspěvku uživatele na sociálních sítích se rozdělili do dvou skupin. První polovina s příspěvkem souhlasila a začala podporovat člověka který sdílel takovou zprávu.

Zdroj: drbna.cz

“Vytáhněte si mozek z pr*ele a rozhlédněte se kolem, třeba vám to Dojde. Cely covid je vymyšlený,” napsala jeden z uživatelů pod příspěvkem.

Ostatní lidi vyjádření v tomto příspěvku odmítají. Říkají, že lidi, které mysli, že covid-19 neexistuje, jsou nebezpečné sobě i okolí. “Kvůli takovým lidem to pak nejvíc ods*rou lidé jako my, kteří si dávají pozor a chtějí jen normálně žít,” napsala pod příspěvkem nějaká žena.

Zdroj: irozhlas.cz

Share