“Nemám čas ani se vysprchovat”: Zpověď modelky Aleny Šeredové z dovolené

42letá modelka a maminka tři děti Alena Šeredová se svými potomky vyrazila na dovolenou. Také během odpočinku odpověděla fanouškům na otázky o svém životě, porodu a plánech do budoucna.

Modelka už několikrát říkala, že je velmi unavená. Ale po narození dcery Vivienne Charlotte je velmi šťastná. “Mateřství v mém věku je trochu jiná emoce,” řekla Šeredová.

Zdroj: blesk.cz

Šeredová od předchozího vztahu s fotbalistou Gigi Buffonem má dva syny Davida Lee a Louisa Thomase, které na malou sestru vůbec nežárli. Modelka musí řešit péči o ne na etapy.

“Tak trochu po jednom, ale jsem to já, komu se jeďte nepovedlo najít si prostor pro sebe,” uvedla Alena. Také žena řekla, že jí netrápí poporodní deprese.

Zdroj: ahaonline.cz

“Nemám čas ani se vysprchovat, natož pak na nějaké ošklivé myšlenky,” s úsměvem řekla manželka italského miliardáře.

Šeredová odjela na dovolenou do přímořského letoviska na severu Toskánska Forte dei Marmi, kde je sama s dětmi. Její manžel Alessandro Nasi je v Turíně, protože má velmi nabití program a plno práci.

Zdroj: blesk.cz

Také modelka řekla i něco o mateřství. Na otázku, zda mívala v jiném stavu nějaké nevolnosti odpověděla: “Během tohoto ano, ale jenom trochu.”

Šeredová svým fanouškům sdílela, jak probíhal porod. “Tentokrat císař, protože ostatně ani jinak udělat nešlo,” uvedla Alena.

Zdroj: super.cz

Ve dnešní době má malou dcerku, která dostala jméno Vivienne Charlotte. Šeredová říká, že teď je velmi šťastná. “Je to nádherně, už jsem si ten pocit nepamatovala,” řekla modelka.

Malá princezna Vivienne je prostě úžasná, ale budí svou maminku každé 3 až 4 hodiny. “Vivienne je úžasná, ale já bych spala klidně i víc,” smála se Šeredová.

Zdroj: super.cz

Modelka po návratu z porodnice sdílela fotografii, jak kojí svou dcerku, ale teď už není to tak. “Už žádné mléko,” odpověděla Alena svým fanouškům.

Také Šeredová ukázala fotografii svého bříška, kterého se ještě po porodu nezbavila. Ale v jejím věku je to v pořádku. Také je nutno dodat, že modelka i tak vypadá úžasně.

Zdroj: instagram.com

Alena se teď o své figuře nestará. Modelka plánuje všechno urovnat, až se vrátí do Turína. Teď má na starosti své děti. Znama brunetka také řekla, že se ji stýská po Česku: “Praha mi chybí čím dál tím víc.”

Zdroj: stars24.cz

Share