„Nemáte představu, jak funguje reálný život a jak funguje stát“: Andrej Babiš se v parlamentu vyjádřil k Pirátům

Předseda vlády Andrej Babiš ve čtvrtek v parlamentu opět promluvil o straně Pirátů. Jejich strana je prý největší hrozbou pro Českou republiku a jejich názory jsou prý neomarxistické. Místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová uvedla, že premiér své výroky nepotvrdil.

Olga Richterová se premiéra ptala, odkud se dozví informace o boji proti koronaviru. Také ji zajímalo, proč má na mnoho poslanců takové názory.

Andrej Babiš / Zdroj: YouTube

Také místopředsedkyně Pirátů dala Andreji Babišovi knihu Česko inspirativní. Podle ní kniha popisuje kroky Pirátů v boji proti koronaviru i výsledky jejich další práce.

Skutečné výsledky, nejen sny. Asi to byla narážka na knihu, kterou kdysi vydal Andrej Babiš, která se jmenuje O čem sním, když náhodou spím.

Olga Richterová / Zdroj: YouTube

Premiér na to reagoval, že je rád, že ho Česká strana pirátů kopíruje a že tuto knihu připravili. Dodal, že se naučili marketing od jejich hnutí.

Odpověděl také, že své názory na jejich stranu bere ze své hlavy. Označil Piráty a jejich politiku za velkou hrozbu pro Českou republiku.

Andrej Babiš / Zdroj: YouTube

„Nemáte představu, jak funguje reálný život a jak funguje stát,“ řekl Andrej Babiš.

Předseda vlády dodal, že podle něj jsou piráti proimigrační stranou a mají neomarxistické názory. Označil je za extrémnílevicové a řekl, že propagují drogy.

Andrej Babiš / Zdroj: YouTube

Premiér se vyjádřil také k jejich boji proti koronaviru. Řekl, že neví, co jejich strana pro boj s pandemií udělala, ledaže popsali hodně papíru.

Olga Richterová odpověděla, že se jejich strana podílela na vývoji aplikace eRouška, spolupracovala na chytré karanténě, tiskla štíty a také mezi piráty bylo mnoho dobrovolníků.

PSALI JSME: „VEZMI SI DĚDICTVÍ, ALE POSTAREJ SE O SVOU MATKU“: ODMÍTLA JSEM TO A NELITUJI

PŘIPOMÍNÁME: DÍTĚ POPRVÉ USLYŠELO HLAS SVÉ MATKY: TOTO VIDEO MÁ PŘES 58 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

Share