Královská rodina rozeslala vánoční přání: Vévoda a vévodkyně z Cambridge se podělili o novou rodinnou fotografii

Včera představil Kensingtonský palác tradiční vánoční přání vévodů z Cambridge. Na snímku jsou 38letá Kate Middletonová a princ William se svými dětmi: sedmiletém princem Georgem, pětiletou princeznou Charlottou a dvouletém princem Louisem.

Snímek pořídil fotograf Matt Porteous v rodinném venkovském domě v Anmer Hall během letošního podzimu. Fotografie zasáhla sociální sítě: vévodové z Cambridge ji zaslali zaměstnancům britské národní zdravotní služby jako poděkování za jejich práci v souvislosti s pandemií koronaviru.

Kate a William/ Zdroj: spletnik.ru

Fanoušci královské rodiny obdivovali fotografii a poznamenali, že princ George je neuvěřitelně podobný své babičce – princezně Diana, jeho mladší bratr je podobný matce a princezna Charlotte je podobná své prababičce královně Alžbětě II.

Královská rodina bude pravděpodobně letošní Vánoce slavit úplně netradičně. Obvykle se všichni členové britské královské rodiny scházejí v sídle Sandringham, ale letos královna Alžběta II. a princ Philip stráví Vánoce na zámku Windsor.

Rodinný snímek sdílel také 72letý princ Charles se svou 73letou manželkou Camillou. Tento snímek byl pořízen v rozkvetlé zahradě jejich sídla Birkhall ve Skotsku.

Charles a Camilla/ Zdroj: spletnik.ru

PSALI JSME: WILLIAM S KATE A DĚTMI PO DLOUHÉ DOBĚ NA VEŘEJNOSTI: NAD ROZTOMILOSTÍ KRÁLOVSKÝCH RATOLESTÍ SE ROZPLÝVALY DAVY

PŘIPOMÍNÁME: KDE PRACOVALA KATE MIDDLETON A JAK ŽILA, NEŽ SE STALA PRINCEZNOU: PODROBNOSTI

Share