Německý ovčák každý den čekal na pošťáka, který jí dával něco chutného. Jednoho dne na něj ale místo psa čekal poslední balíček

Fernando Barbosa, pošťák z Texasu, nese nejen tašku pošty, ale také druhou s jídlem pro psy. Jídlo také dával i svému milovanému německému ovčákovi jménem Gretchen.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Fernandova trasa vždy procházela soukromými domy, kde se s ním jako vždy setkali různé mazlíčci. Barbosa měl psy velmi rád, takže vždy byl rád je potěšit.

„Vždycky to dělá den lepším,“ uvedl Barbosa.

Muž věří, že když doručí balíček majitelům, psi by také měli něco obdržet, protože jsou také rodinnými příslušníky!

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jedním ze psů, které každý den muže potkal, byl německý ovčák jménem Gretchen. Tento pes žil v rodině Cimino a byl adaptován. Gretchen byla zpočátku velmi stydlivá a nemohla si zvyknout ani na nové majitele, a vyhýbala se pošťákovi.

Ale Barbosa si toho všiml a pokusil se získat důvěru tohoto nádherného psa. Protože se vídali téměř každý den a psí sušenky zčásti pomáhali, Fernando a Gretchen se brzy stali nejlepšími přáteli.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

V rodině bylo zábavné sledovat, jak ovčák čeká na svého přítele – bylo mezi nimi blízké vztahy a Gretchen každý den čekala na Fernanda a ten nejenže krmil psa, ale také nechal v poštovní schránce zálohu sušenek navíc, aby potěšil německého ovčáka, které tak miloval.

Toto přátelství trvalo mnoho let.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Jednoho dne ale pošťák neviděl Gretchen, která by musela šťastně na něj čekat. Ale ve své schránce našel zprávu.

Když Fernando vytáhl balíček, viděl tam poznámku, která byla určena pro něj – a podle toho, co viděl a četl, muž nedokázal zadržet slzy. Dopis pocházel od Gretchen.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

„Gretchen nás požádala, abychom se vás zeptali, jestli byste nemohl podělit o její pochoutky, které už nikdy nedokázala sníst, s jinými psy na vaší cestě. Vždy ráda sledovala, jak přicházíte ke dveřím, a byla vždy šťastná, že od vás dostala lahůdku. Díky. Rodina Cimino.“

Zdroj:youtube

Takto rodina poté, co prošla ztrátou, ohlásila smrt svého mazlíčka příteli a poděkovala mu za stejně laskavý přístup ke všem psům na ulici. Dcera Fernanda Barbosy sdílela na Twitteru zprávu, kterou její otec obdržel od rodiny Cimino, která se okamžitě stala populární.

https://twitter.com/amorningsting/status/1112783234050482177

Mnoho uživatelů Gretchenův příběh opravdu dojal, je smutné si to uvědomit.

PSALI JSME: SKVĚLÝ TIP PRO DOMÁCNOST: PROČ NALÉVÁM SLUNEČNICOVÝ OLEJ DO DŘEZU

PŘIPOMÍNÁME: DOKONCE I UŠI „VYFOUKLY“: DOBROVOLNÍCI NEVĚŘILI, ŽE SI TAK STARÉHO KOCOURA S TAKOVÝM VZHLEDEM NĚKDO ADOPTUJE. ALE PO PLASTICKÉ OPERACI „NOVÝ“ MAZLÍČEK VŠECH PŘEKVAPIL

Share