Dokonce i uši „vyfoukly“: Dobrovolníci nevěřili, že si tak starého kocoura s takovým vzhledem někdo adoptuje. Ale po plastické operaci „nový“ mazlíček všech překvapil

Cesta od obyčejného toulavého kocoura do rozkošného mazlíčka!

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Tento toulavý a nešťastný kocour má tak těžký osud, že zaměstnanci centru malém brečeli při pohledu na zvíře.

2300 dolarů vyřešilo všechny problémy domácího mazlíčka – byl k nepoznání!

Jedenáctiletý toulavý kocour jménem Spot vypadal velmi nemocně, když se ocitl v anglickém oddělení ochrany koček Lichfeld a Tamworth.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Starý kocour byl příliš hubený, měl špinavou srst, zkažené zuby.

Jeho uši byla natolik infikovaná, že byla dvakrát větší kvůli otokům než jejich normální velikost.

Záchranáři si okamžitě uvědomili, že toto nešťastné stvoření strávilo většinu svého života na ulici.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Organizace na záchranu zvířat se ale tak snadno nevzdala a dobrovolníci nenechali zvíře v takovém stavu. Poté, co se dobrovolníci podělili o příběh esteticky neatraktivního zvířete s veřejností. Ve veřejné sbírce, aby kočka měla normální vzhled, podařilo se jim získat až 2300 $ (cca 50 500Kč)!

Mohli tak zaplatit veškeré potřebné ošetření domácího mazlíčka, včetně zubních služeb, sterilizace, očkování, mikročipů a dokonce i plastiku uší!

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Když „transformace“ skončila, všichni byli tak ohromeni, že nevěděli jak reagovat: toulavý kocour se proměnil v nádherného hezkého mazlíčka!

„Ještě jednou děkujeme všem pečujícím lidem, kteří skutečně hráli rozhodující roli v osudu zvířete odsouzeného k osamělosti. Spot by určitě nenašel nový domov v takovém stavu, v jakém se u nás objevil,“ napsala na Facebooku dobrovolnice Sue Hocknell.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Minulost bohužel není snadné vymazat. Ale Spot byl stále šťastnější a zdravější, protože operace prováděná na uších mu nejen změnila vzhled k lepšímu, ale také umožnila zachránit zvíře před hluchotou.

„Spot miluje lidi a je vždy rád, že je se společností. Je velmi přítulný a podle jeho chování kocour by chtěl být jediným domácím mazlíčkem v domě, aby veškerou péči měl pouze on. Takový krásný mazlíček hledá milujícího majitele, “uvedli záchranáři.

PSALI JSME: LIDÉ SLYŠELI PODIVNÉ ZVUKY, KTERÉ SE NESLY Z PODZEMÍ A SPUSTILI POPLACH. VŮBEC TAM NEBYLI KRTCI ANI MYŠI

PŘIPOMÍNÁME: NA PŘEPLNĚNÉM PARKOVIŠTI SEDĚL MALÁ ŠPINAVÁ FENKA SE ZKOSENOU TLAMIČKOU A KŇUČELA: ALE NIKDO SI JI NEVŠÍMAL A PROSTĚ PROCHÁZELI KOLEM

Share