Nemocná matka odhalila svému synovi tajemství. Nedokázal zadržet slzy

Příliš často si nevážíme toho, co dělají pro nás rodiče. Vždycky jsou s námi od našeho narození, vždy musí být trpěliví. Učí nás nejen malým věcem, ale i jak překonat životní potíže.

Zdroj:youtube.com

Když dosáhnou určitého věku, potřebují péči, kterou jsme jako děti potřebovali. Někdy se rozhodneme, že je snazší poslat rodiče do zvláštních domovů pro seniory – buď kvůli nedostatku času, nebo protože je to nejjednodušší cesta… Ale ve skutečnosti je to pro starší rodiče skutečná bolest.

Zdroj:kudyznudy.cz

Toto je příběh o rodině skládající se z otce, matky a syna. Po smrti svého otce se syn rozhodl dát svou matku do domova pro seniory. Důvodem (podle něj) byl nedostatek času a trpělivosti. Poté, co se matka dostala do zařízení, syn ji začal občas navštěvovat.

Zdroj:dobrevztahy.cz

Jednoho dne mu zavolali a řekli mu, že jeho matka je velmi nemocná a umírá. Syn se v zoufalství rychle příjel do domova pro seniory. Pokusil se zjistit, jestli pro ni něco může udělat, na což jeho matka odpověděla:

„Chci, abys do mého pokoje nainstaloval ventilátory, protože tu nejsou. Kup mi také novou ledničku, aby se potraviny nezkazily. Během těchto let jsem velmi často šla spát bez večeře.“

Zdroj:plebpensentse.tk

Syn byl touto žádostí velmi překvapen a zeptal se své matky, proč čekala tak dlouho, než mu to řekla. Matka se podívala na svého syna a smutně odpověděla:

„Synu, dokázala jsem si zvyknout na hlad a vedro. Není to tak děsivé. Skutečně se bojím toho, že si na to nezvykneš, když tě tvé děti umístí do takového pokoje… »

Share