Neno byl v hlubokém zoufalství: „Pes se doslova bez zastavení třásl zármutkem“

Pes, o kterém je dnešní článek se jmenuje Neno. Až donedávna to bylo malé štěně v depresi a ve velkém zoufalství. Prostě nevědělo, co má dělat, protože jeho pán, kterého tolik milovalo, ho přivedl do útulku, v neznámém prostředí a mezi cizince. Mimo jiné byl Neno také nemocný, cítil se hrozně, a proto jediné, co musel udělat, bylo laskavě kňučet nad vším, aby lidem dokázal jak moc je smutný.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Nikdo by nikdy nevěděl o tak hlubokých pocitech obyčejného psa, nebýt dobrovolnice zoologického útulku. Poté, co viděla, jak byl pes mučen, to natočila aby všem ukázala, jaké silné mohou být pocity zvířete. Aktivistka pak zveřejnila video na sociálních sítích. Ve videu je vidět i ubohé zvíře v slzách!

Video, které zveřejnila dobrovolnice, sledovaly statisíce lidí během několika dní. Mezi nimi byla i žena středního věku jménem Laura Rogers. Když Laura viděla, jak ubohé zvíře trpí, vzlykala celou noc a další ráno zavolala šéfovi a řekla, že je nemocná, šla do útulku, aby si vzala psa pro sebe. Jak se ukázalo později, Neno už chtěl vzít několik lidí, ale všichni nakonec odmítli vzít psa, protože byl nemocný.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Laura vzala chudého čtyřnohého muže k veterináři, který Nenovi diagnostikoval mnoho problémů, od klíšťat až po onemocnění štítné žlázy.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Bylo to těžké a obtížné, ale žena začala psa aktivně léčit a po několika měsících se cítil lépe! Neno se ukázal jako velmi chytrý, inteligentní, láskyplný a jemný pes, který se se svou paní rád hraje! Laura Rogers dokonce založila profil pro pejska na sociálních sítích, kde pod jeho jménem píše vtipné příspěvky plné radosti a lásky k životu.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Neno je očividně nyní velmi šťastný. Vyrostl, dospěl a stal se mnohem silnějším. Po dlouhé době strávené ve smutku, depresi a nemoci si tato čtyřnohá neplecha plně zaslouží štěstí, radost a lásku!

 

Share