Neobvyklá tajná ctitelka: Kočka kradla svým majitelům růže, aby podstrčila květiny svým milovaným sousedům

Tato kočka určitě vám ukradne srdce. Chování Willow není typické. Kočky obvykle projevují svou lásku a vděčnost následujícím způsobem: přinášejí lidem například trofeje získané během lovu (je možné, že to vaše kočka dělá právě tak).

Ale čiči vás mohou potěšit také květinami. Kočka jménem Willow to dobře ví.

Zdroj: tourister.ru

Obyvatelka Velké Británie jménem Rosie vyprávěla, jak potkala sousedovu kočku. Rosie se před několika lety přestěhovala do nového domu s terasou. Žena řekla, že z těchto domů byla postavena celá ulice, v které nyní žije. Mnoho sousedů na svých zahradách vysazuje květinové záhony a stromy.

V určitém okamžiku si Rosie začala všímat, že se na její terase každý den objevují čerstvá poupata růží.

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Zpočátku si žena myslela, že to možná byly sousedovy děti, které si tu hrály, nebo sem květiny přinesly silné poryvy větru, nebo se objevil tajný obdivovatel (i když je nepravděpodobné, že by někdo dal nějaká poupata, bez stonků), ale tyto verze však nebyly potvrzeny.

Soused řekl ženě, že růže přináší kočka Willow. Jeho veranda je také poseta těmito růžovými poupaty. Muž dodal, že viděl, jak kočka nesla květiny v zubech, a poté ho požádala o odpolední zdřímnutí.

Rosie si ani nedokázala představit, že jí Willow byla tak vděčná (nejen jí, a také dalším sousedům, kterým kočka přináší růže) za lahodné jídlo a možnost spát v krabici nebo na svém oblíbeném plédu.

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Rosie s telefonem začala čekat na Willow. To, co žena uviděla, způsobilo bouři emocí. Willow přinesla poupě a položila ho ke dveřím.

Zdroj: tourister.ru

Není jasné, kde se Willow takovému způsobu naučila.

Kočka kradla růže svým majitelům. Ano, Willow má své majitele. Ale víte, kočky milují, když jim dávají lahůdky a hladí.

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

A tady je Willow s růžemi.

Share