„Štěstí je běhat po trávě“: Pes strávil 9 let v zajetí, než se dozvěděl, co je to svoboda

Někteří bezohlední chovatelé se o své domácí mazlíčky nestarají, zvířata žijí ve špatných podmínkách. Čivava jménem Trip existovala v takovém „pekle“ asi devět let, dokud nebyla zachráněna.

Zdroj: mur.tv

Spolu s ním se ve kleci tísnilo několik dalších psů, a stejně jako on nikdy v životě neviděli slunce a neběhali po zelené trávě. Zatímco majitelé chovali a prodávali štěňata, o ostatní domácí mazlíčky se vůbec nestarali.

Když se informace o chovatelské stanici dostala k pracovníkům organizace National Mill Dog Rescue, okamžitě si vyrazili na místo, aby zachránili psy.

Zdroj: mur.tv

Všem propuštěným vězňům byly diagnostikovány různé nemoci a Trip měl jen tři nohy. Psovi navíc museli kvůli infekci v tlamě vytrhnout několik zubů.

Když se Trip poprvé ocitl na ulici, běžel na svých třech nohách, jako by letěl na křídlech. Na jeho hezké tváři bylo tolik radosti a štěstí, že se všichni zaměstnanci útulku na něj usmívali.

Zdroj: mur.tv

Poté, co se všichni psi vyléčili, rychle našli nové majitele. Jen si nikdo nechtěl vzít Tripa, ale pes doufal a věřil, že také najde jednoho dne milující majitele.

Zdroj: mur.tv

A radostný pejsek čekal na své štěstí. Vzal si ho úžasný manželský pár, který už měl malé psy. Trip tedy bude mít přátele, se kterými si bude hrát.

A doufáme, že náš malý hrdina s velkýma očima konečně pocítí chuť skutečného psího života bez stísněných klecí a bezohledných majitelů.

Zdroj: mur.tv

Share