Neobvyklé kulinářské vášně, láska k luxusu a další rozmary dětí Kate Middleton a prince Williama

Jak vyrůstají děti vévodů ze Sussexu?

Kate Middleton a princ William jsou příkladnými rodiči, kteří své děti zbožňují, ale zároveň se je snaží přísně vychovávat. Sedmiletý George, pětiletá Charlotte a také dvouletý Louis se od útlého věku účastní různých společenských akcí a učí se šlechtickým způsobům. Ale děti jsou děti a mají také své slabosti a radosti. Každý, kdo je poblíž paláce, rád vypráví o dětech a jejich úsměvných zvycích. Někdy si Kate nemůže pomoci, a musí sdílet roztomilé vtipy svých dětí.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Prvorozený slavného páru – princ George – je v současné době třetí v pořadí na trůn po princovi Charlesi a princi Williamovi. A mladý dědic bere své budoucí královské povinnosti více než vážně. Sedmiletý chlapec chápe všechny odpovědnosti, které mu jednou padnou na ramena, a proto již pečlivě studuje historii své rodiny a snaží se proniknout do ekonomické a politické situace ve světě. Jeho otec mu v tom pomáhá. Zasvěcenci také říkají, že chlapec vyrůstá velmi poslušně, laskavě a cílevědomě. Zároveň miluje vyhrávat a být lídrem v jakékoli společnosti.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Malá Charlotte, stejně jako všechny dívky, miluje pohádky a sny. Chtěla by vypadat jako okouzlující princezna, dívka má spoustu mimořádné krásných šatů, a dokonce i luxusní čelenky nejen pro sebe ale i její panenky. Často je zkouší během her v paláci a představuje si setkání s krásným princem. Mimochodem, její slavná matka tomu vůbec nebrání, ale pouze pomáhá, aby byl outfit harmoničtější a stylovější.

 

Zdroj: Gazeta.ru

 

Jednotliví blízcí královské rodině také tvrdí, že dítě je velmi živé a neklidné. Proto je její „okouzlující“ nálada nahrazena vzpurnou. Dívka miluje pohyblivé hry a dobrodružství a ve škole dokonce získala přezdívku Warrior Princess.

 

Zdroj: BBC.com

 

Princ Louis má jen 2 roky, ale již dokázal ukázat svou veselou a milující povahu. Tento stav věcí samozřejmě potěší Kate Middleton, ale během pandemie to měla těžké.

 

Zdroj: Loveradio.ru

 

„Pro Louise neexistuje nic jako sociální vzdálenost. Pokud odejde z domova, chce obejmout všechny, kdo mu stojí v cestě… A pokud Louisa pustíte, jednoduše se ztratí z vašeho dohledu,“ – kdysi sdílela slavná matka.

 

 

Share