“Nereaguje na žádnou SMS”: Proč Dominika nekomunikuje s Ivanou Gottovou

Nová informace o 46 leté dceři legendárního zpěváka Dominice Gottové se objevuje každý den. O její chování řekla tisková mluvčí rodiny Karla Gotta Aneta Stolzová.

.

“Dominika s paní Ivanou Gottovou přestala komunikovat po pohřbu Karla Gotta. Ivana uhradila veškeré náklady, spojené s jejím přítelem do Prahy na pohřeb otce. Letenky, ubytování, věnec, oblečení a stylistku”, – řekla mluvčí.

.

“Dominika ani nepoděkovala a prostě se odmlčela. V poslední době Ivana posílala pro Dominiku SMS, ale na žádnou nereagovala”, – dodala Stolzová.

.

Česká zpěvačka Šárka Rezková, která pomáhala Dominice několik měsíců, a ubytovala ji ve svém domě, říká, že nejstarší Gottova dcera lidi jen využívá. Hvězda přesně rozumí, proč Ivana se tak k ni chová.

.

“Karel Gott byl velmi hodný člověk, myslel to se svou dcerou dobře. Slyšela jsem, že Ivana tam nějakým způsobem zakročila”, – řekla zpěvačka.

.

“Měla jsem pravdu, když říkala, že se Dominika musí léčit. Když Karel žil, chtěl, aby začala řešit své problémy. Ona to neudělala. Ivana není špatný člověk. Bránila jenom svoji rodinu a manžela”, – dodala Šárka.

.

“Přesně rozumím Ivanu. Jak byste cítili, když z vás někdo sosá peníze? Kdybych byla na Ivanině místě, mi by to už vadilo také”, – ukončila Rezková.

Share