„Nesnášela jsem ho, protože jsem mu musela dát svůj pokoj“: Agáta Hanychová promluvila o problémech ve vztahu s Martinem Stropnickým

Stát se otcem v nové rodině není snadný úkol. Zvlášť pokud jde o rodinu Veroniky Žilkové. Agáta Hanychová spolu se svou maminkou v jednom z podcastů prozradily, že pro ně bylo těžké přijmout Martina Stropnického do své rodiny.

Mnoho fanoušků Agáty Hanychové ví, že je trochu emocionální osobnost a do všeho se vrhá po hlavě. Přiznala, že jednou přivedla domů muže a donutila ho udělat něco, co asi nebylo správné.

Zdroj: Instagram

Její maminka Veronika Žilková však byla velmi opatrná. Když Veronika Žilková začala randit s hercem a diplomatem Martinem Stropnickým, první rok o tom její děti nic nevěděly.

Když se s ním děti seznámily, nebylo to moc příjemné.

Zdroj: Instagram

„Já si pamatuju, že jsem ho nesnášela, protože jsem mu musela dát svůj pokoj,“ řekla Agáta Hanychová. Veronika Žilková dodala, že její budoucí manžel se tehdy ocitl v nepřátelské ovzduší.

Dodal také, že se tehdy často hádali. Synové herečky nechtěli mít doma nikoho cizího. Například podle jejich vzpomínek Vincent tehdy házel těstoviny do stropu.

Zdroj: Instagram

Pak ale řekl, že ho vychoval diplomat, takže se umí dobře chovat, hlavně u stolu.

Veronika Žilková má opravdu obrovskou rodinu. Poprvé se provdala za režiséra Jiřího Hanycha, během tohoto manželství se jim narodila dcera Agáta.

Zdroj: Instagram

Během druhého manželství se jí narodili dva synové, a to Cyril a Vincent. Také adoptovala dalšího syna Honzu.

Během manželství s Martinem Stropnickým se jim narodila dcera Kordula a o něco později syn Melichar. Bohužel jejich syn zemřel ve věku půl roku kvůli vrozené vadě.

Zdroj: Instagram / archív Blesku

Agáta Hanychová také nemá moc šťastný rodinný život. Měla vztah s Miroslavem Dopitou, během kterého se jim narodil syn Kryšpín.

Miroslav ale opustil Českou republiku a odletěl na Bali. Poté se provdala za herce Jakuba Prachaře. Během tohoto manželství se jim narodila dcera Mia. Nedávno se však manželé rozvedli.

Zdroj: YouTube

Teď má Agáta Hanychová vztah se svým přítelem Tomášem, ale zatím je ještě brzy mluvit o něčem větším, ještě se poznávají.

Share