Když se vrátili se psem z procházky objevili majitelé na srstí mazlíčka legrační tvora

Když manželů Sally a John Uotkinsovým z Melbourne (Austrálie) přišli domů po procházce se psy, nevěřili svým očím – na srstí jednoho z pejsku seděla malá vačice!

Zviřátku se ukázalo být bezbranné a rozhodlo se důvěřovat psovi plemene kulky, a chytil tlapkami za jeho „dredy“.

Zdroj: be-smart.space

Překvapilo paničky i skutečnost, že druhý pes jménem Hugo také nereagoval na visící na vlně Kato zvířátko. Uvědomili si, že drobek potřebuje pomoc, manželé šli na veterinární kliniku.

Ukázalo se, že je to samice a je prakticky připravena na samostatný život. Byla ponechána přes noc na klinice a potom lékaří oznámili, že je brzy možné ji vypustit do volné přírody.

Je pravda, že po nějakou dobu bude drobek ještě potřebovat odborníka, který ji bude sledovat, a ještě lépe – matku, protože dítě ještě nějakou dobu potřebuje mléko.

Zdroj: be-smart.space

Promluviv s odborníkem, který se zabývá divokými zvířaty, Sally a John se rozhodli, že splnili svou povinnost, ale příběh na tom nebyl u konce!

Jen o pár dní později znovu objevili vačici na těle Kato! Tentokrát to byl samec, stejně malý jako předchozí vačice. Je to úžasné, ale zvířata se opět chovala klidně! A to i přesto, že zvířátko sedělo přímo na Katově zádech a svíralo drápy.

Zdá se, že děti nějakým vnitřním pocitem pochopily, že tento pes jim neublíží, a proto mu důvěřovali.

A je třeba poznamenat, že Kato naplno ospravedlnil jejich důvěru a pomohl těmto milým dětem v těžké chvíli!

Zdroj: be-smart.space

Share