Nešťastná dovolena Týnuš Třešničkové: Jak půvabná influencerka se naučila žit s popáleninami po dvou letech

Dva roky zpátky se stala smutná událost v životě Týnuš Třešničkové, když si v průběhu dovolené dostala hodně popalenin, které se rozlehli na pětatřiceti procentech těla.

Zdroj: blesk.cz

Mnoho kdo by se o takových věcech chtěl zapomenout a ošklivé popáleniny schovávat před ostatními. To ale není příběh Třešničkové. Dívka snaží ukazovat své tělo před fanoušky, dokonce i v plavkách.

Zdroj: instagram.com

Z prvního pohledu kráska Třešničková vždy měla a má klidný a bohatý život. Cestavala do různých zemi na dovolenou, ukazovala luxusní hotely a krásné a drahé jídlao. Zatímco na podzim před dvěma lety se stala událost, která změnila samotnou influencerku a vztah okolních k ni.

Zdroj: instagram.com

Tehdy Týnuš se svou polovičkou Viktorem Hajíčkem (34) cestovala na dovolenou do slunečného Turecka, kde jeden veder se změnil vše. Pár spolu si užíval času v jedné turecké restauraci, v stejný večer tam probíhala ohnivá show pro zákazníky.

Zdroj: instagram.com

Jednomu z barmanu ale vymkl oheň a došlo k explozi. Kráska sledovala show z blízka a oheň ji popálil tělo, nejvíce zatím obličej a krk.

Zdroj: instagram.com

Po neštěstí se brunetka zůstala h hlavním městě Turecka, kde v klinice měla léčbu. Popáleniny ale byli tak silné, že i po terapii v Istanbulu dodnes je vidět stopy.

Zdroj: instagram.com

Brunetka ale se nebojí o tom mluvit a je příkladem pro všech, kdo zažil špatné zkušenosti.

Share