50letá žena se rozhodla vdát se za mladého muže: Přítelkyně se snažila ji odradit, ale na svatbě si uvědomila, že se mýlila

Ne každý má to štěstí, že najde věrnou přítelkyni. Jsem velmi ráda, že takový člověk v mém životě existuje. Spojuje nás několik desetiletí silného přátelství.

Zdálo se mi, že o své kamarádce vím všechno, ale nedávno překvapila slovy, že se rozhodla vdát se za mladého muže.

Byly jsme přítelkyně už od školy. Nyní je nám 50 let a během této doby jsme se již stali blízkými lidmi. Obě byly vdané a rychle se rozvedly.

Zdroj: syl.ru

Olga vychovala dceru. Nedávno kamarádka řekla, že má další románek s mužem, který je o 20 let mladší. Často jsem poslouchala její příběhy, plné nadšení, ale nebrala jsem tento vztah vážně, jako sama Olga.

Brzy se změnil stav jejich vztahu. O tom jsem se avšak nedozvěděla okamžitě.

Všimla jsem si, že Olga přestala žertovat o muži a mluvila o něm úctivěji. Když pár spolu začal žít, začali jsme komunikovat mnohem méně. Trpělivě jsem čekala, až tento vztah skončí, ale Olga překvapila.

Zdroj: syl.ru

Když mě přítelkyně pozvala na svatbu, byla jsem zaskočená a nevěděla jsem, co mám odpovědět. Snažila jsem se Olgu od takového rozhodnutí odradit.

Olga obhájila avšak svůj názor a tvrdila, že její snoubenec je úžasný člověk. Neznala jsem ho, ale jsem si byl jistá, že moje přítelkyně udělala chybu.

Zdroj: syl.ru

Stále jsem doufala, že přesvědčím svou přítelkyni a mluvila jsem s její dcerou, která se také postavila na stranu své matky. Neměla jsem jinou možnost, než se už nemíchat.

Byla jsem na svatbě jako svědkyně nevěsty a celý večer jsem sledovala, jak je šťastná. Byla jsem upřímně ráda a uvědomila jsem si, že se velmi mýlila.

Share