Nešťastná kočka se zjevnými známkami plemene žila ve vchodu, dokud si jí nevšimla dobrá žena

Jednou se u vchodu do domu objevila kočka. Jedna z dívek, která tam žila, viděla v tomto špinavém a hubeném stvoření zjevné známky šlechtěného plemene – možná perského nebo exotického. Ale jak a proč skončil u vchodu, není známo.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Dívka dokonce běhala po všech sousedních bytech, aby zjistila, jestli někdo o kočku přišel. Ale majitel zvířete nebyl nikdy nalezen. Naštěstí kočku objevila žena, která souhlasila, že kočku vezme k sobě na určitý čas. Margarita vzala zvíře na veterinární kliniku, kde mu byla předepsána léčba a bylo doporučeno, aby o kočku pečovali a s obklopili jí láskou.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Nová majitelka pojmenovala domácího mazlíčka Gray a nějakou dobu žil v koupelně, ve které se schovával před ostatními kočkami majitelky, se kterými se nechtěl přátelit.

Ale svou majitelku Gray velmi miloval, a byl strašně rád, když byl blízko ní. Postupem času dokonce změnil koupelnu na ložnici, kde byl připraven neustále přást, jen aby ho Margarita pohladila.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Problémy však nenechali na sebe dlouho čekat. Grayovi byla diagnostikována infekční peritonitida, která, bohužel, na léčbu nereagovala. Tento příběh se může zdát někomu smutný, ale není tomu docela tak.

 

Zdroj: mimimetr.me

 

Dokonce i ty krátké 4 měsíce, kdy mazlíček žil v nové rodině, byly pro něj skvělým časem. Dával a přijímal lásku, a to bylo to, co tolik potřeboval.

 

Share