Neuvěřitelná Američanka, její jedinečnost byla uvedena v Guinessově knize rekordů

Lee Redmondová měla nejdelší nehty na světě, které vyrostli od roku 1979. Žena přemýšlela, v jakém okamžiku se začnou shýbat. Čím víc rostli, tak z toho měla větší výzvu. Přemýšlela, jak by s takovými nehty mohla zvládnout svou obvyklou každodenní rutinou.

Zdroj: lemurov.net

Musela se vypořádat se vším, od vaření a uklizení až po psaní knih. Držitelka záznamu měla vyyslet nové algoritmy pro každodenní práci. Například při psaní knih používala tužky.

Zdroj: lemurov.net

Tvrdila, že její nehty moc nezasahovaly do její schopnosti vyrovnat se se všemi záležitostmi, však například bylo pro ni obtížné se oblékat.

Zdroj: lemurov.net

Hlavním problémem pro Redmondovou byl stísněný prostor. Nemohla jít na záchod na palubě letadla, protože neměla dostatek místa. Několik hodin před odletem musela odmítnout jídlo a pití aby nevyužila záchod.

zdroj: peoples.ru

Zlom v životě nastal v roce 2008, kdy se celebrita měla autonehodou. Kromě vážného zranění Lee Redmondová zlomila i své rekordní nehty. Ignorovala zranění a věnovala větší pozornost nehtům, jejichž fragmenty byly shromážděny a vloženy do tašky. Teprve poté žena souhlasila odjet do nemocnice.

Zdroj: thetrentonline.com

Život Američanky se dramaticky změnil, ale podařilo se jí to přežít. Poslední měření nehtů bylo za pár týdnů před nehodou a délka nehtů byla 8 metrů 65 centimetrů! I dodnes zvláštnost patří Lee Redmondové.

 

Share