“Ruminka je proste tatínkova”: Monika Bagárová sdělila o svém porodu

Před týdnem zpěvačka a porotkyně SuperStar 2020 Monika Bagárová narodila dítě. 25 léta dívka má dcerku Rumií. O svém mateřství sdílí na Instagramu, kde zveřejnila několik fotografii svého miminka.

Fanoušci nejdřív uviděli, že Rumie vypadá jako její tatínek. Monika odpověděla na několik otázek v komentářů pod snímky.

Zdroj: blesk.cz

Dceři Moniky Bagárové a zápasníka MMA Makhmuda Muradova je jenom týden, ale už můžeme vidět, že vypadá úplně stejně, jako její tatínek.

“Na fotografiích Rumie dává svou ručičku přes obličej, tím ukazuje, jak by se kryla při zápase!”, – napsala pod fotografii porotkyně.

Také zpěvačka sdílela starý snímek z ultrazvuku, kde malá Rumie byla ještě v břichu, a na ni také dává svoji ručičku přes obličej.

Monika miluje své fanoušky, kvůli tomu nechala je položit ji otázky. Skoro na všechny odpověděla. Fanoušci na začátku chtěli vědět, proč porotkyně se rozhodla narodit císařským řezem.

Zdroj: blesk.cz

“Ruminka se neotočila, byla pánevním koncem”, – vysvětlila zpěvačka. Je to dostatečné náročná operace, ale Monika se už pár dní poté zúčastnila finále Superstar.

Určitě neměla možnost být ve studiu s ostatními porotci, byla doma, a telemostem zvládla několikahodinový přímý přenos.

Zdroj: blesk.cz

“Vůbec nevím, jak se mi podařilo takto fungovat cely den. Sama jsem to nečekala, že vydržím tak dlouho”, – řekla porotkyně o finále SuperStar.

Také Monika ukázala, jak vypadá její dům po porodu. Venku v nejbližší době bude nova terasa. Zpěvačce ve dnešní době s dítětem pomáhají její maminka a babička.

“Cítíme se dobře, a je to důležité. Jsem ráda, že je tady mám. Stále se povídáme a řešíme všechno kolem malé Ruminky”, – řekla Monika.

Fanouškům také sdělila, že Ruminku kojí, a doufá, že to zvládne vydržet. “Moji dcerka je moc hodna. Krásně spinká a papá, pak chvíli kouká, a usmívá se. Je to můj andělek a moje štěstí, které je velmi spokojené a hodné”, – napsala Monika.

Share