Nevěsta odmítla ženicha přímo během nabídky: Odradil ji nápis na prstenu

Dívka snila o tom, že její milovaný ji požádá o ruku, ale když se ženich postavil na jedno koleno a vytáhl prsten, uvědomil si: svatba se nebude konat.

Uživatelka webu Reddit s nickem WinifredTwerkle řekla v příspěvku, jak se okamžik, který měl být nejšťastnější v jejím životě, změnil v tragédii.

Ilustrační foto
Zdroj: startup.network

Dívka sice jen 4 měsíce chodila s milencem ale už čekala, až se rozhodne požádat ji o ruku, ale nebyla připravena na to, že toto gesto bude posledním bodem v jejich vztahu.

Ilustrační foto
Zdroj: b17.ru

Dívka upřesnila, že je jí 23 let a ženichovi je 36 let a prakticky ihned po seznámení se rozhodla, že s tímto mužem chce strávit celý život.

„Byl super romantický, vycházeli jsme spolu skvěle a já jsem si uvědomila, že je to pro mě ideální partie,“ vysvětlila WinifredTwerkle.

Jednoho dne pár přišel navštívit příbuzné muže, a když se celá rodina shromáždila, muž — náhle — se postavil na jedno koleno a zeptal se ji, jestli chce být jeho manželkou.

„Všechno bylo krásné a dokonalé. Samozřejmě jsem řekla ANO!“

Radost WinifredTwerkle rychle prošla, když uviděla prsten, který jí daroval milávaný.

Zdroj: medialeaks.ru

„Prsten, který on mě dal, byl drahý a velmi krásný, ale všimla jsem si, že je na něm vyryto jeho příjmení.“

Ona byla velmi rozzlobená, protože se jí přítel ani nezeptal, jestli by si chtěla vzít jeho příjmení.

„Ani nepředpokládal, že bych si chtěla ponechat své příjmení nebo si vzít dva příjmení. Jako bych teď byl jeho majetkem. Byla jsem naštvaná.“

Jak vysvětlila dívka, ona okamžitě vrátila prsten svému příteli a vysvětlila mu, že neměl právo se o takové věci rozhodovat sám. Dívka se snažila motivovat svou pozici tím, že trvala na tom, že by například mohl vzít její příjmení nebo alespoň diskutovat o tomto tématu, ale ženich jen tiše vzal prsten.

Vztahy v páru se od té doby výrazně zhoršily.

„Nekoupil mi nový prsten a už jsme se o svatbě nebavili. Žádné svatební rozhovory. Čekám, až udělá další krok, ale někteří mí přátelé si myslí, že jsem ho před rodinou ztrapnila, proto teď mlčí“

Dívka přitom upřesnila, že ona není proti si vzít příjmení snoubence, ale pouze v tom případě, pokud se s ní o této záležitosti poradí. Nicméně, jiní uživatele webu Reddit, kteří si přečetli příběh WinifredTwerkle, se rozhodli, že zasnoubení není nejvážnějším problémem tohoto vztahu.

Ilustrační foto
Zdroj: talktomen.ru

Mně například zneklidňuje váš věkový rozdíl, délka vašeho vztahu a fakt, že požádal o ruku veřejně. Nikdy vás nenapadlo, proč nechodí s dívkami svého věku?

Zdroj: medialeaks.ru

Takže jsi chodila čtyři měsíce s klukem, který je o 13 let starší než ty? Máš větší problém než snubní prsten. Udělej si laskavost a přestaň s tím mužem chodit.

Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: ŽENA ŽILA S MUŽEM DVANÁCT LET: ALE DOSLOVA 15 MINUT PO SVATBĚ NEVĚSTA OPUSTILA SVĚT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH NA POSLEDNÍ CHVÍLI SVATBU ODMÍTL. NEVĚSTA ZVLÁDLA NEPŘÍJEMNOU SITUACI NÁDHERNĚ

Share