Nevěsta se před svatbou dozvěděla o nevěře: Jak na obřadu poučila milovaného

Teprve v předvečer svatby američanka Casey zjistila, že její snoubenec má milenku. Dívka se rozhodla, že tento den si její vyvolený zapamatuje na celý svůj život.

Zdroj: family.24tv.ua

Jak uvádí The Sun, před dlouho očekávanou svatbou obdržela Casey anonymní zprávy, které obsahovaly screenshoty romantické konverzace jejího vyvoleného s jinou dívkou.

Data naznačovala, že to vše bylo během jejich přípravy na obřad. A aby američanku přesvědčila o nevěře, anonym jí poslal i společné fotky jejího budoucího manžela s milenkou.

„Poslední zprávy byly napsány jen o několik dní dříve. Můj mozek prostě nemohl pochopit, co se děje. Pravdivost těchto zpráv nebyla zpochybněna. Jen jsem věděla, že to není fikce.“ – komentuje tuto situaci Casey.

Zdroj: family.24tv.ua

Rozzuřilo Caseyho i to, že milenka jejího budoucího manžela byla naprostým opakem: na rozdíl od blonďaté nevěsty byla to brunetka s tmavým opálením.

I kvůli tomu se ale dívka rozhodla nenechat se vyprovokovat emocemi a ceremoniál nezrušila. Ale na pomstu určitě nezapomněla. A přistupovala k tomu kreativně a nestandardně.

Zdroj: pinterest.com

 

Nevěsta šla k oltáři, i když její přátelé trvali na tom, že by to dělat neměla. Dívka trpělivě poslouchala slib manžela a když přišla na řadu, při všech návštěvách přečetla úryvky jeho zpráv milence. Nechyběla ani část, kde její snoubenec vyprávěl o nezvyklých intimních představách, které šokovaly jeho rodiče a také proč pro něj nevěsta není ideální.

Po tomto zjevení muž opustil kostel, aniž by cokoli vysvětlil. Ale Casey pozvala všechny hosty na párty, aby společně oslavilo odhalení falešného zrádce.

Zdroj: pinterest.com

 

Share