Poslední rok svého života nebyl šťastný: Limonádový Joe odešel na pravdu boží

Herec Karel Fiala, který je známý díky filmu Limonádový Joe zemřel ve věku 95 let v léčebně v Vršovicích. Celý rok herec bojoval o život v nemocnici, a trpěl silné bolesti.

Fanoušci moc Fialu milovali, protože byl vždy aktivní. Jenom poslední rok ve svém životě nebyl šťastný. Po 50. narozeninám moc často hrál tenis s kamarády a také měl spoustu rodinných party.

Zdroj: blesk.cz

Před svými 95. narozeninami Fiala řekl moc smutnou zprávu, která šokovala jeho fanoušky: “Lepší už to nebude. Je načase přestat žít. 95 a dost.” V té době už měl náročnou léčbu na Vršovicích.

Herec v poslední léta svého života moc přál umřít ve svém domově, aby se o něm starala rodina, ale bohužel jeho poslední praní nebylo splněno.

Zdroj: aktualne.cz

Jeho syn Honza před rokem uváděl, že celá rodina herce nechtěla, aby Fiala strávil své poslední dny v nemocnici, kvůli tomu dlouhodobě Karel ještě žil na svém domově, kde jezdil na svém křesle s kolečky.

Nemocnice LDN se za nějakou dobu pro Fialu stala nutná, kvůli tomu celá rodina ho denně navštěvovala. Se svou třetí a poslední manželkou Věrou Karel se setkal na jevišti karlínského. Prožil s ni 55 let, a má s ni dva syny.

Zdroj: extra.cz

Share