Nevěsta snila o dokonalé svatbě a rozhodla se zhubnout 60 kg: Takhle teď vypadá

Změnit svůj životní styl je velmi obtížné. Mnoho lidí se snaží zhubnout, ale poruchy jsou nevyhnutelné.

Zdroj: hihankis.ru

Sophie Mathisonová to všechno prožila na cestě ke štíhlosti. Britce je 28 let a několikrát zkoušela se držet diety, ale když přestala držet dietu, přibrala dvakrát tolik. Žena už přestala doufat že zhubne.

Zdroj: hihankis.ru

Pokus o změnu svého života se Sophie rozhodla znovu, když jí její přítel požádal o ruku . Dívka snila o krásné svatbě, jasných fotografiích a báječných šatech. Být na své svatbě kompletní nechtěla a kvůli milovanému začala znovu bojovat s nadváhou.

Zdroj: hihankis.ru

V té době její váha dosáhla 130 kg.

Sophie našla trenéra a začala trénovat. Dívka třikrát týdně chodila do fitka a pravidelně plnila všechny trenérské úkoly.

Zdroj: hihankis.ru

Trenér pomohl dívce vybrat správnou stravu a stravovací režim. Ráno jedla omeletu nebo ovesné vločky, k obědu jedla rýži a zeleninový salát. Na večeři si Sophie připravila zeleninu s čočkou a kari. A také si dělala zdravé svačiny ze zeleniny nebo ovoce.

Zdroj: hihankis.ru

Po čase Sophie vypadala elegantně! Hrdě pózovala na fotce!

Zdroj: hihankis.ru

„Teď se cítím šťastná a sebevědomá. Manžel je na mě pyšný a já si můžu koupit jakékoliv oblečení. Rozhodně se budu udržovat v kondici.“- říká Sophie.

Zdroj: hihankis.ru

Na místě se Sophie nezastavila a pokračovala ve zdokonalení své postavy. Udělala dokonce koláže, aby bylo vidět výsledek.

Zdroj: hihankis.ru

Zdroj: hihankis.ru

Nyní Sophie vede svůj blog a učí ostatní zhubnout. Podporuje dívky a její příklad ukazuje, že výsledek může být fantastický!

Zdroj: hihankis.ru

PSALI JSME: Z 320 KILOGRAMŮ DÍVKA ZHUBLA NA 80, NYNÍ JE SKUTEČNOU KRÁSKOU

PŘIPOMÍNÁME: „ŘÍKALI MI VELRYBA“: DÍVKA ZHUBLA O 8 VELIKOSTÍ A POMSTILA SE BÝVALÝM SPOLUŽÁKŮM

Share