Po rozvodu tato žena a její děti zůstaly na ulici bez peněz a střechy nad hlavou: ale nezoufala a postavila dům v rozloze 3 x 6 metrů pro sebe a své děti

Občas životní potíže srazí většinu lidí z cesty a morálně zabit je. Ale tato žena překonala všechno a dokázala přilákat úspěch.

Zdroj: tintelekt.com

Velmi často jsme si jisti, že jsme již našli svého jediného partnera, se kterým budeme žít po zbytek života a bez váhání si ho vezmeme. Totéž se stalo s Charlotte Sapwell, ale nedopadlo to tak, jak by dívka chtěla.

Musela se s manželem rozvést a ona i její děti zůstaly na ulici bez peněz a střechy nad hlavou.

Mladá žena se však nevzdala a rozhodla se, že místo toho, aby si vzala nedostupnou půjčku ve výši půl milionu, postavila na zahradě svého dědečka dům v rozloze 3 x 6 metrů.

Zdroj: tintelekt.com

„Byla jsem v zoufalství a uvažovala jsem o všech možných možnostech řešení této situace. Vzpomněla jsem si, že můj dědeček měl poměrně velkou zahradu, zavolala jsem mu a požádala o přidělení malého kousku země. A naštěstí s tím souhlasil. Dokonce mi pomohl postavit dům, protože polovinu života pracoval jako tesař! Společně jsme to zvládli za poměrně krátkou dobu. “- řekla dívka.

Zdroj: tintelekt.com

Za pouhých pět měsíců měla Charlotte úžasný a útulný dům.

Zdroj: tintelekt.com

Podívejte se, opravdu je to skvěle! Dohromady to stálo jen asi 14 tisíc dolarů (cca 312 tisíc korun).

Zdroj: tintelekt.com

„Teď jsem moc ráda, že máme střechu nad hlavou, teď už ani nechci žít ve velkém domě. Mám nyní v plánu koupit další malý pozemek pro nový dům.“ sdílela Charlotte.

PSALI JSME: DVOULETÝ TANEČNÍK DOBYL YOUTUBE SVÝM TANCEM: MÁ UŽ VÍCE JAK 48 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: LABRADOR POŘÁD ŠTĚKAL NA CHŮVU, ALE RODINA S NÍ BYLA SPOKOJENÁ. POUZE ZÁZNAM Z DIKTAFONU UKÁZAL, ŽE PES MĚL PRAVDU

Share