Nevěsta tradičně chtěla hodit kytici svým kamarádkám, ale udělala nečekaný čin

Toto video se stálo neuvěřitelně populární na internetu.

Na internetu se objevilo video, ve kterém dívka udělala nečekaný čin v den své svatby během tradičního házení kytice neprovdaným kamarádkám. Květiny nevěsta nehodila do vzduchu, ale která z dívek se brzy vdá, je jasné.

Zdroj:twitter.com

Uživatel sociální sítě Twitter sdílel video, ve kterém nevěsta hodila kytici svým kamarádkám, ale rozmyslela si to. Video se rychle stalo virálním a vyvolalo mnoho kontroverzí, protože ne každému se tento přístup k tradici líbil.

Všechno to začíná klasický: nevěsta se otočí zády ke svým kamarádkám a hodí kytici. Ale po druhé vlně vzrušení a očekávání přichází konec: dívka se vrací a jde k jedné z přítelkyň a osobně jí podá květiny.

Záznam s tímto činem nevěsty se stal populární a získal mnoho přehledů. Někteří uživatelé sociální sítě si mysleli, že nevěsta udělala správnou věc.

https://twitter.com/RexChapman/status/1316407924437274624?s=20

„Nejvíc se mi líbí, že se to všechno dělo nejen se souhlasem nevěsty, ale také s její přímou účastí. Nevím, jestli je to její přítelkyně, sestra nebo kdokoli jiný, ale je to velká láska. A líbí se mi to.“

„Wow! To je krásné.“

Komentáře také ukazují, že ne každému se tento příběh líbil a ne každý by se rád podělil o svou svatbu s někým jiným.

„Nedovolím, aby mi někdo ukradl tento den.“
„Ne, toto je moje svatba… Šahej na jakoukoliv jinou událost. Moje svatba bude jen moje.“

Share