„Nevíme, co dělat bez Tomáše a Markéty, jen pláčeme“: Velmi smutná událost se stala v italském moři

17letá Markéta a 40letý Tomáš odjeli na dovolenou, která bohužel dopadla tragicky. Pár se utopil v italském moři. Maminka mladé holky řekla o této tragédii.

Partneři odjeli na dovolenou do italského města Martinsicura. Dovolená by měla trvat 2 týdny v úžasném apartmánu na břehu italského moře.

Zdroj: facebook.com

V poslední dny dovolená maminka Markéty volala své dceři, ale ta se neozývala. Italská policie trochu později našla tělo mladé holky, která se utopila, ale na těle měla řezné rány.

Za několik dnů policisté našli tělo Tomáše, který se také utopil. Nejdřív policie vyhledala blízké a rodiny zemřelého páru, pro které jejich smrt se stala tragédii.

Zdroj: facebook.com

Maminka Markéty řekla, že pár plánoval společnou budoucnost. Smrt mladé holky nejvíc trápila její 11letého bratra, který denně jen pláče. Markétu její rodina moc milovala, a její maminka často říkala, že její dcera je pokladem pro celou rodinu.

Její starší přítel Tomáš pracoval v hromadní dopravě, jako řidič autobusu, ale v minulosti byl vojákem. “Byl to laskavý muž, pro naši dceru by snesl modré z nebe,” řekla matka Markéty Irena.

Zdroj: facebook.com

Share