Johnny Depp nakonec našel náhradu za exmanželku Amber Heard

57-letý Johnny Depp, unavený z nekonečného sporu s jeho exmanželkou Amber Heard: Rozhodl o novém milostném vztahu

 

Nedávno skončilo dlouhé a skandální slyšení o hercově prvním soudním sporu spojeném s exmanželkou Amber. A očividně se rozhodl mít novou přítelkyni. Deppovou milovanou byla německá modelka a hvězda televizní show „Made in Chelsea“ – Sophie Herman.

 

 

Jak vyšlo najevo, Johnny se potkal s 33letou Sophií v luxusním londýnském hotelu The Corinthia. Podle zdroje blízkého páru se navíc Herman stala iniciátorem seznamování. Zanechala lísteček se svým telefonním číslem, který zasunula mezi struny Deppovy kytary. Poté mezi nimi začala „romantika po telefonu“, během níž hodiny nadšeně mluvili.

 

 

Všimněte si, že když se Sophie objevila na výstavě Made in Chelsea v roce 2013, nedostala se okamžitě do hlavního obsazení

 

 

Dokázala to až po svém návratu do projektu po dvouleté přestávce po jejím prvním pokusu. A až s druhým pokusem se jí podařilo získat jednu z hlavních rolí. Podle bulváru měla Sophie několik let poměr s „kolegou“ ze show – Fredericem Ferrierem. Později se však rozešli a udržovali přátelské vztahy.

 

 

Připomeneme, fanoušci Deppa se zatajeným dechem čekají na rozhodnutí o nedávno dokončeném projednání žaloby proti deníku The Sun , které bude oznámeno v blízké budoucnosti. Kromě toho jsou mezi bývalými manželi plánována další dvě soudní řízení. Johnny zahájil jedno z nich proti Washington Post, který ho obvinil z domácího násilí na jeho exmanželce. Je pravda, že posouzení tohoto případu bylo na žádost Deppa dosud odloženo na březen 2021 kvůli jeho natáčení ve filmu „Fantastická zvířata a kde je najít“. A druhou žalobu nedávno podala Amber, která obvinila Johnnyho z urážky na cti a úmyslného ničení její reputace a kariéry.

 

Share