Nevlastní otec chtěl plně zaplatit za svatbu své nevlastní dcery a vést ji k oltáři, ale po jejím nedobrém činu vše zrušil

Život je bohužel uspořádán tak, že v rodinách je poměrně obtížné udržovat dobré vztahy. To vše ovlivňuje děti. Někdy se stává, že „noví“ rodiče jsou lepší než příbuzní nebo „staré“. Berou své nové „role“ velmi vážně.

Dnes je náš hrdina ženatý 10 let se svou milovanou manželkou, která má dceru z minulého vztahu. Vždy s ní zacházel jako se svou vlastní dcerou.

Přestože ona je již samostatnou osobou, dosud nepracuje, žije na úkor svých rodičů a její vrstevníci si již vydělávají na živobytí. Proč tedy pracovat, když ti tvůj nevlastní otec plně poskytuje život, že? Dokonce jí koupil auto.

svatba/Zdroj: tintelekt.com

Biologický otec dívky se čas od času objeví v jejím životě. I když se o ni tolik nezajímá, stále se k němu táhne. Po celou tu dobu se tento muž nikdy neprojevil jako skutečný otec. A nevlastní otec se zase rozhodl, že udělá pro ni dárek.

Nevlastní otec se rozhodl zaplatit za její svatbu. Prostě požádal, aby z jeho strany pozval 20 lidí. Mladí lidé se souhlasili.

Jaké bylo jeho překvapení, když se dozvěděl, že nikdo z jeho přátel nebyl na tuto oslavu pozván. Nevlastní otec a jeho žena se pohádali. Ale jak se ukázalo později, to nebylo nejhorší: svatby se zúčastnil také biologický otec dívky a oznámila, že ji dovede k oltáři, dovedete si to představit?

svatba/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Cítil, jak mu prasklo srdce … Vstal a řekl, že chce pronést přípitek. Řekl, že je velmi šťastný, že byl součástí rodiny posledních deset let, a že nevěsta a ženich mu otevřeli oči před něčím důležitým. Všichni hosté se usmáli.

Řekl, že si uvědomil, že se v rodině mylně považoval za důležitého. Na tvářích přítomných se objevil zmatek. Řekl, že se na ně marně spoléhal, a kvůli takové neúctě dal právo zaplatit za svatbu skutečnému otci své dcery.

PSALI JSME: “SVATBA SE NEKONÁ”: NEVĚSTA ZRUŠILA VLASTNÍ SVATBU KVŮLI PŘÍLIŠ “LAKOMÝM” HOSTŮM

PŘIPOMÍNÁME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

Share