Pár pozval přes 300 lidí, ale nikdo nedorazil: proč se svatba konala v prázdné hale

Příprava na svatbu často vyžaduje spoustu času a úsilí. Sestavit a dohodnout se na samotném seznamu hostů vyžaduje hodně úsilí.

Zdroj:iqformat.live

Tito novomanželé očekávali asi 300 lidí, ale zůstali sami. Uživatelé sociálních sítí se rozhodli pár podpořit.

Mladý pár plánoval svatební oslavu a pozval více než 300 příbuzných a přátProto se svatba tohoto mladého páru z Číny konala v prázdné hale.el. Koneckonců, takový den jako svatba se nejlépe slaví s těmi, kteří budou jen rádi, že vytvoří novou rodinu.

Nevěsta a ženich se velice těšili na svatební obřad… ale stalo se něco neočekávaného.

Někteří lidé se bojí pouze přírodních katastrof, protože věří, že mohou ovládat cokoliv.

Zdroj:iqformat.live

Ve skutečnosti je těžké se s přírodou hádat.

V předvečer svatby došlo v mnoha čínských provinciích k silnému hurikánu. Většina hostů se rozhodla dodržovat doporučení hydrometeorologického centra a zůstala doma.

Žádný hurikán nemohl zastavit Zhou Tayan. Sestoupila uličkou ke svému milenci a svatba se konala v kruhu nejbližších příbuzných, kteří žijí ve stejném městě.

Zdroj:iqformat.live

Zhou změnila svůj svatební slib a řekla svému vyvolenému u oltáře:

„Nezáleží na tom, že tu nejsou žádní hosté a nikdo mě nepodporuje, nezáleží na tom, že nemáme plánovaný ohňostroj. Potřebuji jen tebe. Ať se stane cokoli, stanu se tvoji ženou.“

Taková řeč dojala hosté, kteří byli přítomni v hale a sdíleli tento příběh na sociálních médiích. Příspěvek získal více než 50 000 lajků a sdílení, což manželský par proslavilo.

PSALI JSME: DALŠÍ NAPJATÝ VZTAH V POŘADU SVATBA NA PRVNÍ POHLED: NEVĚSTA PETRA SI NENÍ JISTÁ, JESTLI UDĚLALA SPRÁVNOU VOLBU

PŘIPOMÍNÁME: V ČESKU JE NEJRYCHLEJŠÍ TEMPO RŮSTU MEZD VE SROVNÁNÍ SE ČTYŘMI SOUSEDNÍMI STÁTY

Share