Nigérijská žena se přestěhovala ke svému příteli do Ruska: Jak se mají teď

Osud někdy přináší nečekaná překvapení.

Dnes vám povíme právě takový příběh.

Jsou to Dmitrij Makrygin a Ruth Tette.

Dmitrij, obyvatel Ruského města Jakutsk, se rozhodl strávit dlouho očekávanou dovolenou v Petrohradě. Procházel ulicemi severního města a viděl ženu tmavé pleti.

Přitahovala jeho pozornost natolik, že ji začal tiše fotografovat. Varri Ruth Tette byla absolventkou jedné z petrohradských univerzit.

Brzy se musela vrátit domů a před odletem se rozhodla jít na procházku do svého milovaného města. Dívka si všimla, že ji Dmitry fotí, a mávla rukou. Takhle proběhlo seznámení páru.

Celou dovolenou muže se setkávali a povídali si, a když nastal čas, aby se Ruth rozhodla, udělala pro sebe nečekané rozhodnutí: neletí domů do Nigérie, ale zůstane v Petrohradě a počká na Dimu.

Osud jim však připravil těžkou zkoušku, protože následujících pět let se mladí lidé vídali jen dvakrát ročně, ale každý den komunikovali prostřednictvím Skype.

Po této době se Dmitrij rozhodl změnit svůj život. Ukončil, přijel do Petrohradu a požádal Ruth o ruku.

Rodiče chlapce byli samozřejmě šokováni, ale po rozhovoru s dívkou si ale uvědomili, že se dokonale hodí.

Nyní Ruth a Dmitrij žijí v Jakutsku. Jeho koníčkem je fotografie, pracuje pro modelingovou agenturu. Společně také vedou několik úspěšných obchodních projektů.

Pár si zvykl na to, že na ulici jim každý věnuje pozornost a říkájí Ruth „Naomi Campbell“. A pětileté vztahy na dálku jen posílili jejich lásku.

PSALI JSME: SYN SKLADATELE VADIMA PETROVA PROZRADIL PŘÍČINU ODCHODU NA ONEN SVĚT SVÉHO TATÍNKA

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA UVAŽUJE O PRODLOUŽENÍ ŠKOLNÍCH PRÁZDNIN: POSLEDNÍM ŠKOLNÍM DNEM BY MOHL BÝT PÁTEK 18. PROSINCE

Share