“Nikam spolu nechodili”: Rozchod Jakuba Prachaře s Dvořákovou

Jakub Prachař se rozvádí se svou manželkou Agátou, a během tohoto času se pokoušel o nový vztah. Začal chodit s Denisou Dvořákovou, ale jejich vztah netrval moc dlouho.

Zdroj: ahaonline.cz

Hlavní příčinou rozchodu Jakuba Prachaře s Agátou bylo dominantní chování muže, a také zákaz sdílení společných fotografii. Pár se konečně rozvede na konci prázdnin, a nový román Prachaře nevyšel.

Jakub nikdy nesdílí žádnou informaci a svém soukromí. Jeho exmanželka Agáta měla to úplně jinak. Měla ráda své fanoušky a často jim sdílela všechno o svém životě.

Zdroj: blesk.cz

Prachař toho nikdy nechtěl, a u svého nového vztahu přál, aby Dvořáková nedávala nikam společné fotografii. Modelce to začalo moc vadit, a takové chování muže se stalo příčinou rozchodu. Dvořáková ve vztahu s Jakubem byla na začátku moc spokojena, ale ji to rychle přešlo.

Zdroj: super.cz

Kamarád Jakuba sdílel nějakou informaci o jeho románu s Denisou: “Zakazoval ji fotit společně fotky. Nikam spolu nechodili, protože on si nepřál, aby je někdo viděl na veřejnosti. Denisa to nejdřív chápala, pak ji ale došlo, že v takovém vztahu být nechce.”

Zdroj: instagram.com

Share