Nikdo si nechtěl adoptovat dítě se „stříbrnýma očima“, ale jedna fotka změnila všechno

Primrose je dítě, které se narodilo v Číně. Odlišovala se od ostatních novorozenců. Její oči vypadaly, jako by byly z opravdového stříbra. Dívka byla úplně slepá.

Zdroj:ladypanda.net

Biologičtí rodiče dívky se rozhodli, že takové dítě nebudou moci vychovávat. A jen několik dní po porodu dali dítě do sirotčince.

Zdroj:ladypanda.net

Jako všechny děti v dětském domově Primrose každý den doufala, že najdete se někdo kdo se stane její otcem a matkou. Ale i po několika měsících zázrak se nestal…

Zdroj:ladypanda.net

Erin a Chris Austin jsou manželé z městečka Braselton ve státě Georgia. Jen před pár lety si byli jisté, že jejich život je úspěšný. Rodina vychovává dvě rozkošných dětí – co jiného je potřeba ke štěstí?

Zdroj:ladypanda.net

Ale když Erin jednoho večera se podívala na svůj Facebook, najednou uviděla fotku Primrose…

Zdroj:ladypanda.net

Podle webu „Mummypages.co.uk“ měla Erin poté, co viděla fotografii dítěte, pocit, že se něco v ní převrátilo. Najednou si jasně uvědomila: „toto je její dítě.“ Erin a Chris se brzy rozhodli adoptovat Primrose.

Zdroj:ladypanda.net

Proces adopce Primrose začal v lednu 2016. O několik měsíců později dívka skončila ve Spojených státech, ve své nové velké milující rodině.

Zdroj:ladypanda.net

Nebylo to snadné, rodina musela udělat cestu po USA, Gruzii a Číně. Také dlouho bojovali s byrokratickými překážky, a teď vůbec toho nelitují.

Zdroj:ladypanda.net

Po chvíli se pár rozhodl sdílet své zkušenosti se světem, a řekli:

„Je v pořádku, že je slepá,“ říká její adoptivní otec Chris. A nelitujte nás. Jakmile si lidé zjistí, že je slepá, často říkají: „Je mi to líto.“ A já odpovídám: „Proč?““

Zdroj:ladypanda.net

„Když jsem viděla její fotku na Facebooku… nemohu říci proč, prostě nemám žádné vysvětlení. Ale když se jí podívám do očí, vidím, co nás spojilo,“ vzpomíná Erinina maminka.

Zdroj:ladypanda.net

„Pokud jde o adopci, v duši se děje něco, co je těžké vysvětlit,“ říká Chris

Zdroj:ladypanda.net

„Někteří lidé tomu říkají znamení shora, s jehož pomocí jim sám Pán říká, že je to jejich dcera nebo syn. A některým pomáhá intuice. Když jsme viděli její fotografii, okamžitě jsme si uvědomili, že si ji chceme adoptovat, protože je to naše dcera,“ uvedl pár.

Zdroj:youtube.com

Touha vychovávat a vzdělávat dítě nežije v DNA, ale v srdci. Dnes již Primrose je součástí velké milující rodiny a je velmi šťastná.

Share