Stylista ohromil 63letou důchodkyni tím, že jí vrátil bývalý vzhled a krásu: „Uvědomila jsem si, že to musím změnit,“ uvedla žena

Pro mnohé je odchod do důchodu příležitostí si užít svobodu po mnoha letech kariéry, ve které museli dodržovat určité profesionální standardy. To se stalo s Nancy z Milleru, městečka v Jižní Dakotě.

Žena se rozhodla obrátit se na slavného stylistu Christophera Hopkinse, aby změnil její vzhled. Christopher okamžitě pochopil, co se od něj požaduje a brzy už Nancy vypadala co nejlépe.

Zdroj: apost.com

Nancy z Milleru vždy trávila spoustu času udržováním vzhledu, jak to vyžadovala její práce. Nyní má 63 let a nedávno odešla do důchodu.

Důchodkyně si uvědomila, že se jí každodenní oblečení a neformální vzhled nehodí.

Zdroj: apost.com

Nancy říká: „Profesionální vzhled byl po mnoho let mým zvykem. V důchodu jsem se o svůj vzhled nejprve úplně přestala zajímat, ale pak jsem si uvědomila, že to musím změnit.“

Christopher Hopkins pomáhá lidem najít jejich ideální vzhled. Vyznačuje se úžasnou intuicí, vysokou profesionalitou a schopností porozumět tomu, co jeho klientky opravdu chtějí, i když nemohou přesně vyjádřit své preference.

Zdroj: apost.com

Nancy se její nový vzhled opravdu líbil! Je třeba poznamenat, že se Christopher se zcela nezměnit její vzhled, ale jednoduše pracoval na zvýraznění všech její silných stránek.

Nyní vypadá velmi elegantně a co je nejdůležitější, nemusí trávit příliš mnoho času a úsilí, aby si udržela takový vzhled.

Nový styl jí velmi vyhovuje: Nancy vypadá atraktivnější.

Christopher se může pochlubit úžasnou dovedností: jeho práce umožňuje ženám nejen zvýšit atraktivitu, ale také plněji vyjádřit sebe a svou povahu prostřednictvím svého vzhledu.

Share