Nikdy nechtěl děti: Nyní má osm dcer a tři syny

Ve věku 30 let dívka porodila až 11 dětí. Ale ona a její manžel nic takového neplánovali na začátku svého rodinného života. Muž navíc neměl vůbec v úmyslu nějaké děti mít.

 

Zdroj: Legion-media.ru

 

Jozef a Nicole se setkali před 15 lety. Jejich plány pro jejich budoucí život se naprosto shodovaly: milenci šli vést poklidný a pohodový život, do kterého děti nijak nezapadaly. Ale něco se pokazilo a pár má nyní osm dcer a tři syny.

 

Zdroj: Legion-media.ru

 

„Měla jsem antikoncepční implantát, takže jsem se nebála že otěhotním,“ říká Nicole. „Najednou jsem začala přibírat. Proto jsem se rozhodla si udělat test. A ukázalo se jako pozitivní. “

V té době měla Nicole jen 16 let a Jozefovi bylo 21. V tak mladém věku se dívka poprvé stala matkou. Pár měl dceru, Rhiannan. Nyní má 14 let. A po jejím narození se děti objevovaly jedno po druhém.

„Najednou jsem si uvědomila, že se mi líbí být matkou.“ Miluji hrání se se svými dětmi. Moje rodina nikdy neměla ke mně blízký vztah, takže čím více dětí mám, tím více lásky cítím. A čím víc se mi to začíná líbit,“ pokrčila rameny Nicole.

 

Zdroj: Legion-media.ru

 

Dva roky po narození prvního dítěte se narodila další dcera, poté další tři, následovala dvojčata a další čtyři děti.

„Často se nás ptají, jak si s tím vším poradíme. Nikdo by najednou nechtěl být hlavou takové velké rodiny. Ale naše děti mají režim, podle kterého tráví většinu času jako ostatní bratři a sestry. Ano, některé dny jsou těžší, jiné jednodušší. Ale nikdy se nenudíme,“ říká Jozef.

Je pozoruhodné, že oba rodiče zvládají práci i přes hordu dětí, z nichž nejmladší má jen pět měsíců. Jozef je řidič a Nicole je prodavačka na částečný úvazek. Manželé nedostávají žádné jiné výhody než základní platby za děti. A izolovaně měli šanci trávit více času se svými dětmi, a to se pro ně, stejně jako pro některé další rodiče, nestalo peklem.

 

Zdroj: Legion-media.ru

 

„Byly to nádherné dny.“ Ani teď nespěcháme nikam vyrazit. Měli jsme pikniky, líné dny před televizí, pořizovali jsme spoustu obrázků – takový čas už nebude,“ říká Nicole.

Matka mnoha dětí musela zorganizovat každodenní rutinu, aby se mohla o všechny postarat. Nicole vstává v 6 hodin ráno a večer připravuje snídani. V 7 se děti probudí, každého je třeba nakrmit, obléct, poslat do školy a školky. Ustlání 12 lůžek trvá půl hodiny. Nicole mění prádlo každé tři dny, vysává pětkrát týdně. Nechodí do supermarketu s potravinami, vše si objedná online.

„Žehlení jsem před mnoha lety vzdala, prostě používám sušičku. Vařím jídlo v obrovských porcích a někdy se stane, že jíme nugety nebo hranolky. Kdo je bez hříchu. Neustále sbírám hračky, měním ložní prádlo, peru nebo připravuji snídani“ říká Nicole.

 

Zdroj: Legion-media.ru

 

„Nicole je superžena, vůbec netuším, jak to všechno dělá,“ usmívá se Jozef. Odchází do práce brzy ráno a většinu času přeskakuje s dětmi. „Neplánovali jsme mít tolik dětí, vůbec jsem děti nechtěl. Teď máme bláznivý dům, ale nic bych nezměnil.“

V garáži obrovské rodiny se nachází mikrobus pro sedmnáct lidí, aby měl každý možnost jet na dovolenou. A děti mají trička s čísly, aby si jejich matka mohla být jistá, že jsou všichni.

 

Zdroj: Legion-media.ru

 

„Někdy jsme souzeni,“ připouští Jozef. „Ve škole se Nicole ptají, jestli jsou všechny tyto děti její. A říkají mi, že budu špatný pracovník, protože budu neustále nemocen. Ale ať nikoho nezajímá, kolik máme dětí. Toto je naše volba! Staráme se o všechny naše děti, děláme pro ně vše, co je v našich silách. A co si o nás lidé myslí, to už nás nezajímá. I když to předtím bolelo.“

A teprve nedávno se pár rozhodl, že nebudou mít více dětí. Při posledním, 12. těhotenství, Nicole ztuhla. „Ztratili jsme naši Holly.“ „Takže se mi přestalo líbilo být těhotná,“ říká Nicole.

 

Share