Nejkrásnější muži roku 2020: Víme, o koho jde

Dokonce i starověcí vědci zjistili, že krása není v žádném případě fiktivní vyobrazení, ale určitý matematický vzorec.

 

Zdroj: Film.ru

 

Zlatý řez je pravidlem proporce nebo božské harmonie. Všechny objekty, které se nám zdají krásné, se řídí zákony zlatého řezu. Největší umělecká díla byla vytvořena podle stejných zákonů, počínaje starověkým Řeckem. Není divu, že starožitné sochy jsou považovány za standard krásy. Pythagoras, starověký řecký vědec, odvodil vzorec pro krásu lidské tváře pomocí parametrů zlatého řezu.

 

Vzorec krásy

Za vzorec krásy se považuje poměr 1:1,618. Výška obličeje děleno šířkou obličeje je 1,618; Šířka úst vydělená šířkou nosu je 1,618. Vzdálenost mezi zorničkami dělená vzdáleností mezi obočím je 1,618; Podle tohoto vzorce vytvořil plastický chirurg Stephen Marquardt masku ideální tváře, pomocí které lze určit, zda je člověk před námi krásný.

 

Britský bulvární denník The SUN, využívající princip zlatého řezu a Marquardtovy masky, vytvořil seznam nejkrásnějších mužů světa.

 

10. Ryan Gosling 87,48%

 

Zdroj: Kinoafisha.info

 

Mnoho dívek jde do kina, aby vidělo filmy s Goslingem, jen aby obdivovaly svého favorita na velkém plátně. Kromě hereckého talentu je Ryan vynikajícím hudebníkem, má také vlastní hudební skupinu Dead Man’s Bones. Existuje tedy velké riziko zamilování se do herce a kytaristy a dokonce do jednoho z nejkrásnějších mužů roku 2020.

 

9. Kanye West – 87,94%

 

Zdroj: Peopletalk.ru

 

Pěkný a talentovaný hudebník se ocitl na devátém míste. Kanye nás nepřestává udivovat svými úspěchy. Několikrát se objevil na různých žebříčcích časopisu Forbes a byl dvakrát nominován do každoročního žebříčku časopisu Time 100 nejvlivnějších lidí na světě.

 

8. Idris Elba – 88,01%

 

Zdroj: Yugopolis.ru

 

Idris hrál mnoho rolí, za které si zaslouží všechna světová ocenění. Talentovaný a vtipný herec se zaslouženě řadí mezi nejlepší nejkrásnější muže na světě a podle časopisu People se také zapsal do top 10 nejsexy mužských celebrit.

 

7. David Beckham – 88,96%

 

Zdroj: Buro247.ua

 

Kdysi fotbalová hvězda už dlouho nedává góly na hřišti. Beckham je nyní hvězdou reklamy na různé oděvní značky. Nedávno si vyzkoušel hereckou kariéru, hrál v „epizodických“ rolích ve filmech „Krycí jméno U.N.C.L.E.“ a „Král Artuš: Legenda o meči“.

 

6. Hugh Jackman – 89,64%

 

Zdroj: Uznayvse.ru

 

Wolverinovi je přes 50 let, ale to ho ještě nezhoršuje. Pohledný Hugh Jackman má talent, který mu může každý závidět. Ví, jak být skvělým hercem, hraje na housle, kytaru, klavír, dokonce umí i žonglovat.

 

5. George Clooney – 89,91%

 

Zdroj: Film.ru

 

Ocenění a zásluhy George Clooneyho jsou nekonečné. Ano, rozhodně si zaslouží místo mezi nejkrásnějšími muži na světě. Ale kromě toho si zaslouží úctu a uznání za svou humanitární práci. Z tohoto důvodu byl časopisem Time uznáván jako jeden ze 100 nejvlivnějších lidí na světě.

 

4. Brad Pitt – 90,51%

Zdroj: Marieclaire.com

 

Proč všichni tak milujeme Brada Pitta? Správná odpověď je kvůli všemu! Pohledný muž Hollywoodu, i když nedosahuje parametrů ideálního řeckého profilu, stále nenechává žádné ženské srdce lhostejným. S věkem, a nyní má více než 50 let, se stává stále atraktivnějším, pohledný vzhled byl nahrazen brutalitou a mužností.

 

3. Bradley Cooper – 91,08%

 

Zdroj: Avaz.ba

 

Bradley vstoupil do první trojky z nějakého důvodu. Jen se na něj podívejte! Svými rolemi, modrýma očima a sladkým úsměvem upoutá na první pohled. To stojí jen za jeho nedávnou velkou roli ve filmu „Zrodila se hvězda“. Není divu, že v roce 2011 byl Cooper časopisem People prohlášen za nejsexy muže.

 

2. Henry Cavill – 91,64%

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Hvězda filmů „Zaklínač“, „Liga spravedlnosti“ a „Krycí jméno U.N.C.L.E.“ je na druhém místě. Je zajímavé, že se ucházel o roli Edwarda Cullena v trilogii Twilight, ale brutální Cavill nevypadal moc jako 17letý muž. Pro roli Cedrica ve filmu „Harry Potter a Ohnivý pohár“, ale i v tomto případě ho překonal zlatý medailista z tohoto hodnocení Robert Pattinson. Bude Henry Cavill vždy o krok pozadu za Robertem?

1. Robert Pattinson – 92,15%

 

Zdroj: Standard.co

 

Pattinson se stal známým široké veřejnosti po uvedení filmu „Twilight“ a již tehdy si získal srdce dívek všech věkových skupin. Které jen snili o tom, že se ocitnou v náručí mladého upíra. Víte, proč ho mají všichni tak rádi? Protože podle vzorce zlatého řezu nedosahují jeho rysy obličeje ideálu jen o 8 %.

 

Share