“Nikdy nepřestanu být vděčná”: Vzpomínky Evy Holubové

61letá česká herečka Eva Holubová sdílela na sociálních sítích fotografii ze své svatby. V pátek 28. srpna se svým manželem Miroslavem Zdeňkou oslavila 11. výročí svatby a také sdílela několik snímků na sociálních sítích.

Přidala k fotografiím také velký text, kde zavzpomínala na známého zesnulého režiséra Miloše Formana, který v den svatby ji vedl k oltáři místo tatínka.

Zdroj: instagram.com

“Nikdy nepřestanu být vděčná Martině Formanové. Byl to velice krásný, šťastný a důležitý den. Musím přiznat, že si toho vždycky nevážím, jak by měla. Prostě některý věci, jako je zdraví, hodný děti, věrný přátele, dobrý partnerský vztah bereme jako samozřejmost,” napsala herečka.

Zdroj: instagram.com

“Co pro nás znamenají, si uvědomíme, až když je ztrácíme. Proto je dobrý uctívat výročí, což se mně zrovna moc nevede. Jeden čas jsem 10 let neslavila své narozeniny, protože jsem byla moc pracovně vytížená. Letos jsme je slavili o měsíc později,” dodala Holubová.

“Děti svoje narozeniny slaví se svými přáteli. Asi bychom to měli změnit. Už, když plánujeme, myslet i na dny oslav a setkávání se,” sdílela Eva.

Zdroj: instagram.com

Herečka žila se Zdeňkou 29 let, ale jenom v roce 2009 se vdala. Jejich svatba probíhala v USA, v úžasném New Yorku, kam Holubová odletěla s rodinou, kamarády a partnerem.

Kromě toho, že Miloš Forman vedl Holubovou k oltáři, také četl projev paní dodávající v českém jazyce. Velké množství lidi ve dnešní době žije spolu bez svatby, ale herečka je jistá, že ten rituál je moc důležitý pro každý dobrý vztah.

Zdroj: instagram.com

Share