“Nikdy se nepřeceňujte ani nepodceňujte, protože člověk toho dokáže víc, než si myslí“: S kým Marek Lambora po výhře v pořadu Tvoje tvář má známý hlas sedne do porotcovského stolu

Herec Marek Lambora(25), známý ze seriálu Slunečná, loni vyhral show Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroj: extra.cz

Tvoje tvář má známý hlas 2020 se uskutečni již v sobotu 5. září a vítěze loňského show lze bude vidět za stolem, ze kterého bude moci hodnotit účastníky.

Zdroj: denik.cz

Za porotcovským stolem spolu s nim bude sedět jeho láska ze Slunečné. Spolu s milenci ze seriálů mezi rozhodčí budou patřit Aleš Háma a Ondřej Sokol.

Zdroj: extra.cz

Během loňského pořadu Tvoje tvář má známý hlas Marek Lambora bojovéal o hlavní cenu show, a tu mířil předat pro spolek Ichtyóza. Jedná se o těžkou genetickou nemoc, která zapříčiňuje závadu rohovění kůže.

Zdroj: extra.cz

Hned po tom, jak herec dozvěděl, že je vítězem show, to si ani neuvědomil. Nepochopil dokonce že to se mu povedlo. “Hlavou mi projelo, co všechno jsem za těch dvanáct týdnů zažil se svými kolegy a celým týmem okolo Tváře,“ komentoval Lambora hned jak stal vítězem.

Zdroj: extra.cz

K tomu dodal, že v době, když do pořadu nastupoval, nemohl si ani představit, že se mu to podaří. V ten okamžik si jenom chtěl aby se mu podařilo zvládnout aspoň jeden díl. Povzbudil také každého na to, že musí dělat to, co považují za správné, protože každý dle něj neví co dokáže zvládnout.

Zdroj: extra.cz

“Nikdy se nepřeceňujte ani nepodceňujte, protože člověk toho dokáže víc, než si myslí,“ řekl tehdy oduševnělý Marek Lambora.

Share