“Zklamala mě ho nevěra”: Lela Ceterová prozradila o dalších dvou milenkach Karla Vémoly

31letá Lela Ceterová se momentálně rozvádí se zapasnikem MMA Karlem Vemolou. Stalo se to kvůli jeho nevěrám. Lela je jistá, že její manžel chodil s trenérkou Zdeňkou Černou a také s dvěma dalšími milenkami.

Před několika dny známá modelka odstěhovala se svou malou dcerkou od svého manžela nevěrníka. Její fanoušci ji v tom podporuji, protože už jsou všichni jisti, že Vémola je nevěrný.

Zdroj: instagram.com

Když Lela byla těhotná, známý zápasník s přezdívkou Terminátor měl vztah ještě s dvěma ženami. Takovou informaci potvrdila účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová

“Jedna se o Mohe kamarádky a Neruda bych zrazovala jejich důvěřu. Znám je ale osobně. Za jednou chodí pravidelně a dělá jí pomyšlení. Třeba i smaží palačinky,” řekla Eva.

Zdroj: instagram.com

Někdo z kamarádů rodiny Vémoly uvedl, že se k rozchodu uchýlil Terminátor, ale Lela řekla, že není to pravda. O Vémolových milenkách už věděla dávno, a chtěla se odstěhovat od svého manžela ještě před měsícem.

Modelku nevěra Vémoly moc zklamala. Před rozchodem měli dlouhodobou krizi, jenom na Instagramu měli idylku. Lela se už přestěhovala. Ale doteď ještě nepřevzala všechny své věci, a kvůli koronaviru, kterým se nakazila s dcerkou, to udělat nemůže.

Zdroj: instagram.com

Share