Novomanželé se dozvěděli, že se znali od dětství, když třídili rodinné fotoarchivy

Když otevřeli stránku s fotografií, všichni vydechnuli údivem!

Zdroj: fishki.net

Pravda říká: náhodná setkání nejsou náhodná. Ed a Heidi Savitt to vědí podle své vlastní zkušenosti.

Seznamili se v roce 2011 v univerzitní ubytovně. Chlap se toporně pokusil vypořádat se s pračkou a Heidi, která sledovala jeho pokusy, se rozhodla pomoci. Ukázalo se, že toto seznámení bylo rozhodující.

Zdroj: fishki.net

Mladí lidé okamžitě našli společná témata pro konverzaci a velmi brzy Ed pozval novou známou na rande. Jejich vztah se rychle rozvíjel a po několika letech si Heidi již užívala roli nevěsty.

Čekalo na ně seznámení s rodiči. A bylo to setkání velmi neočekávané. Když rodiče Heidi vytáhli rodinná alba, začali budoucímu zeťovi vyprávět o dětství jeho snoubenky a pověděli mu příběh o výletu k moři, kde dívka měla nápadníka.

Zdroj: fishki.net

Ale když otevřeli stránku s fotografií, všichni vydechnuli údivem! Na fotce malý Ed stál vedle Heidi. To je teda zvrat! Rodiče mladíka našli doma stejnou fotografii.

Zdroj: fishki.net

Následně se ukázalo, že v roce 1997 byly rodiny na dovolené v jednom středisku a jednom hotelu. Pak se ještě malý Ed a Heidi stali přáteli a celou dovolenou stravili spolu. A znovu se náhodou setkali až po 14 letech.

Zdroj: fishki.net

Pár se oženil a rozhodl se strávit jednu ze svých prvních společných prázdnin v tureckém Bodrumu, kde se poprvé setkali.

Share