Nový příspěvek Instagramu Britney Spears opět vyděsil fanoušky: „Víme, že stránku neřídíš“

Pravidelně objevují různé fotografie a videa s titulky, o kterých mluví o svém životě. Před nějakou dobou však fanoušci pochybovali, že zpěvačka skutečně provozuje vlastní profil na sociálních sítích. Důvěru v to vyjádřili v komentářích pod jedním z posledních příspěvků, ve kterých jim Britney poděkovala za podporu.

Zdroj: spletnik.ru

 

Mým fanouškům … Chci vám poděkovat, za podporu, kterou jste mi v průběhu let poskytovali. Někdy čtu komentáře – ano, někdy to děláme všichni – a vidím, jak mě milujete a jak skvělí jste lidé! Děkuji za vaše laskavá slova, které pro mě tolik znamenají … Bůh vám všem žehnej! Víte, že mě to opravdu zajímá.“ – říká Britney v jednom z posledních příspěvků.

 

Zdroj: spletnik.ru

 

V komentářích mnoho odběratelů okamžitě uvedlo, že velmi dobře vědí, že příspěvky pro Britney ve skutečnosti píší členové jejího týmu, který zahrnoval jejího 26letého přítele Sama Asgariho. Podle jejich názoru jí zástupci hvězdy prostě nedávají přístup k její vlastnímu profilu na sociálních sítích, aby nemohla říci, jaké její podnikání ve skutečnosti je.

 

Zdroj: spletnik.ru

 

„Toto je celý tým Britney, který za ní vše zveřejňuje. Všichni jsme jejími zástupci oklamáni!“

„Všichni víme, že Britney účet sama neřídí!“

„Nyní nechme Britney, aby nám to naživo zopakovala!“

„Milujeme tě, Brit, ale víme dobře, že profil neřídíš.“

„Vypadá to, že někdo provozuje pro Britney její profil, aby nás přesvědčil, abychom věřili, že čte komentáře,“

– napsali znepokojení uživatelé internetu a požadovali, aby zjistili, zda je Britney opravdu v pořádku.

 

Zdroj: spletnik.ru

 

Připomeňme, že fanoušci hvězdy zahájili hnutí FreeBritney. Jeho zástupci jsou přesvědčeni, že její blízka rodina drží Britney téměř jako rukojmí a ovládají každé její slovo a pohyb. Před časem právníci hvězdy naznačili, že verze fanoušků je blízká pravdě. Poté podali žalobu jménem Britney, ve které vyjadřují podporu fanoušků a popírá zvěsti, že hnutí FreeBritney je něčí vtip nebo konspirační teorie.

 

Zdroj: spletnik.ru

Na pozadí těchto událostí Spears nadále bojuje za svou vlastní svobodu u soudu. Nyní je jejím hlavním cílem trvale připravit otce o poručnictví. James má od roku 2008 úplnou kontrolu nad životem a financemi své dcery, ale loni byl nucen převést péči do osobního asistenta hvězdy Judie Montgomery. Insider také tento týden uvedl, že otec zpěváčky je velmi znepokojen tím, že současný opatrovník dává jeho dceři „příliš mnoho svobody “.

 

Share