“Představa, že ekonomický růst souvisí s posilovnami, je poněkud iracionální“: Kdo kritizuje prezidenta ČR Miloše Zemana

Česká Republika dle hlavy státu Miloše Zemana podruhé ekonomiku neuzavře. Zároveň premier republiky v pátek prohlásil o tom, že pokud počet nakažených bude i nadále rychle zvětšovat, tak neexistuje jiná cesta než lockdown.

Zdroj: obrazky.seznam.cz

Prezident zatím uvedl, že omezení se budou vztahovat pouze na té aktivity, které nemají přímou souvislost s ekonomikou státu.

Zdroj: seznamzpravy.cz

Mezi takové aktivity prezident zřejmě zařídil tělocvičny, kina, divadla a stravovací zaraženi, které současně jsou omezení v provozu anebo dokonce zavřené.

Zdroj: obrazky.seznam.cz

“Představa, že ekonomický růst souvisí s posilovnami, je poněkud iracionální,“ promluvil pan prezident. Dodal to, že v případě jestli se zavřou i noční kluby v hlavním městě, tak bude mládež mít možnost zůstat doma a číst knihy.

Zdroj: obrazky.seznam.cz

Podobné vyjadřovaní Zemana už několik krát kritizovali na internetu, ale pan prezident takové lidi nazývá „internetovými blbečky“ a jejich mínění může podporovat jenom další blbeček.

Zdroj: seznamzpravy.cz

Promluvil Zeman i o tom, že během pandemii zbankrotují jenom podniky, které nedokážou se vyrovnat se situaci, a pokud nejsou schopny se udržet na trhu, tak zřejmě musí z trhu odejít.

Share