„Občas se mu směje celá kabina, protože on moc nemluví a moc toho o sobě neřekne, ale zato Instagram jeho partnerky o něm leccos vypoví“: jak Tomáš Plekanec se změnil novou partnerku

Poté, co Tomáš Plekanec odešel od své manželky Lucii Vondráčkové, hokejista svou novou lásku oznámili velmi krátce. Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové nebyl na začátku zrovna kvůli tomu standardní.

Tomáš Plekanec je po boku své nové partnerky Lucie Šafářové spokojený, přes to se ale v hokejové šatně nevyhne štiplavým poznámkám.

Zdroj: Instagram

Na Plekance se následně snesla obří vlna kritiky za to, že opustil rodinu. Stejně tak Šafářová si prošla nepříjemným obdobím, kdy ji na internetu nazývaly rozvracečkou rodin.

Těžké chvíle ale pár překonal a dnes už se těší ze společné dcery Leontýnky. Je vidět, že pro Plekance je Šafářová skutečně femme fatale, jelikož jí v mnohém ustupuje.

Zdroj: Instagram

Dokud byl Tomáš Plekanec ve manželství s Lucií Vondráčkovou, na své soukromí si dával až extrémní pozor. To se ale vedle Lucie Šafářové úplně změnilo: hokejista sice nejdřívě tenistce nechtěl podlehnout, nakonec se ale překvapivě přizpůsobil.

Dnes dokonce Plekanec sám pravidelně nahrává na Instagram různá videa ze svého života se Šafářovou a neskrývá ani tvář jejich malé dcerky.

Zdroj: ahaonline.cz

A právě rázné chování tenistky má být důvodem, proč se Plekanec stává terčem posměchu svých spoluhráčů v šatně.

„Občas se mu směje celá kabina, protože on moc nemluví a moc toho o sobě neřekne, ale zato Instagram jeho partnerky o něm leccos vypoví,“ prozradil Plekancův kamarád.

Zdroj: Instagram

Hokejistův známý nenápadně naznačil, kdo má ve vztahu hlavní slovo. Jemné peskování ale zřejmě Plekancovi nevadí, jelikož podle všeho svou milou dokonce požádal o ruku.

Šafářová už několik dní hrdě nosí na levé ruce prsten, který nápadně připomíná zásnubní, zatím ale radostnou novinu ani jeden nepotvrdil. Jelikož ale Plekanec teprve nedávno ukončil právoplatně své manželství s Vondráčkovou, svatba s novou partnerkou je celkem logickým krokem, zvlášť když dvojici již spojuje dcera Leontýna.

Zdroj: Instagram

Je tedy otázkou času, kdy bude ze Šafářové v pořadí už druhá paní Plekancová.

Share