David a Victoria Beckham sdíleli vzácné rodinné fotografie na počest jednadvacátého výročí svého manželství

Včerejšek 4. července oslavili David a Victoria Beckham velkým rande – vždyť jejich svatba se konala před 21 lety. Během této doby zažili mnoho vzestupů a pádů, ale časem jejich láska přežila. Na počest svátku každý z nich sdílel dojemné video vytvořené z archivních fotografií a také si navzájem vyměnili své pocity.

„Všechno nejlepší, Davide. Nesedí mi hlava, že je to už 21 let, co jsme se vzali. Čtyři děti, čtyři psi, tolik smíchu a každý den den tě miluji víc a víc“ napsala pod video Victoria.

Asi před 23 lety jsem seděl v místnosti s Garym Nevillem a v televizi byl koncert Spice Girls, otočil jsem se k němu a řekl: „Líbí se mi tato dívka v malém černém overalu. Kdo by si myslel, že po chvíli oslavíme 21 let manželství a vychováme čtyři krásné děti. Díky tobě a vše nejlepší k našemu výročí, miluji tě,“ napsal David pod své video

Připomeňme si, jak k osudnému setkání budoucích manželů došlo v roce 1997 během jednoho z fotbalových zápasů. Na lavičce byla Victoria „přesvědčena“ jejím kamarádem z kapely Spice Girls jménem Mel C, který byl na rozdíl od „Posh Spice“ velkým fanouškem sportovních událostí. Toho večera se však opravdu musel podívat na něco, nebo spíše na někoho. Jak později Beckham připustil, na první pohled mezi nimi proběhla jiskra. V době schůzky se Davidovi už podařilo v televizi vidět nejelegantnější „Pepř“ a snil o osobním seznámením. Mel C, který ji přivedl na zápas, si vzpomněl na Victoriinou prudkou reakci na vzhled mladého a hezkého hráče s číslem 7:

„Až bude po všem, půjdeme ho poznat. Je mi jedno, jaký je hráč, jen se podívej, jak fantasticky vypadá. Už jen za to se do něj můžu zamilovat.“

Je pravda, že v den s velkým D mohl David stěží vyslovit dvě slova. Již na druhém setkání dala Victoria Davidovi svůj telefon. U Davida je stále ta původní vstupenka ze zápasu, na kterém jeho budoucí manželka napsala její číslo. Svatba Davida a Victorie se konala 4. července 1999.

Zdroj: Manchestereveningnews.co.uk

Snoubenci se oženili 4 měsíce po narození svého prvorozeného syna Brooklyna na oslavu utratili 800 tisíc dolarů. Svatba, které se zúčastnilo 300 lidí, se uskutečnila na zámku Lutrellstown v Irsku. Svatební pavilon byl vysvěcen biskupem hrabství Cork. Pro novomanžele byly postaveny dva elegantní trůny a pro dítě Brooklyn další, menší trůn. Victoria měla na sobě šaty od návrhářky Vera Wang, boty od Manola Blahnik a její hlavu zdobila speciálně vytvořená diamantová čelenka – dílo slavného klenotníka Slima Barretta.

Zdroj: Hellomagazine.com

Share