Opuštěná koťata přinesli na kliniku. Když veterináři viděli poslední dítě, byli ohromení

Malá koťátka hlasitě mňoukala a doufala, že jim alespoň někdo pomůže. Ale lidé si je nevšimli…

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Opuštěná koťata přinesli na kliniku. Když veterináři viděli poslední dítě, byli ohromeni.

Muž na ulici města Columbus si všiml několik koťat. Děti plakaly a volaly o pomoc, jejich matka nebyla poblíž. Muž je zvedl a vzal do nejbližšího přístřešku.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Koťata byla vyšetřena a jedno bylo odvezeno veterináři na speciální kontrolu, protože dítě bylo mnohem slabší než jeho sestry a bratři.

Když viděli dítě, byli ohromeni a vůbec nerozuměli tomu, jak stále žije. Sotva dýchal. Dítě pojmenovali Piper a lékaři mu diagnostikovali infekci dýchacích cest. Lékaři se okamžitě snažili dítě zachránit.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Kotě okamžitě dostlalo odbornou péčí a antibiotika. Piper byl v inkubátoru, kde se jeho tělesná teplota neustále uměle udržovala. Zbytek koťat se rychle vzpamatovalo, ale Piper dál musel bojovat o svůj život.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Ale brzy se dítě začalo zotavovat. Pipera nikdy nenapadlo vzdát se – ukázalo se, že je skutečným bojovníkem. Kotě začalo přibírat na váze a postupně se zotavovalo. Je tak rozkošný!

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Piper sice zaostává ve vývoji od svých dětí, ale chlapec se velmi snaží a ze všech sil bojuje o život. Každý den se stává aktivnějším a silnějším. Až se dítě konečně zesílí, začneme pro něj hledat trvalou rodinu.

PSALI JSME: ŽENA NA ULICI UVIDĚLA KOTĚ, LITOVALA HO, ROZHODLA SE MU POMOCI A VZALA HO K SOBĚ: ANI NETUŠILA, KOHO ZACHRÁNILA

PŘÍPOMÍNÁME: „MALÉ KOTĚ BYLO HOZENO DO VODY“: ALE PŘEŽILO, VYŠPLHALO NA KÁMEN A VOLALO O POMOC

Share