Olga Menzelová promluvila o tajném porodu: popsala i reakci manžela

Olga Menzelová tajně porodila třetího potomka. Je to syn Albert, kterého porodila před rokem na Mallorce, když její manžel Jiří Menzel byl těžce nemocný.

Vdova ovšem tvrdí, že oscarový režisér jí říkal, že je svobodná a Olgu ve snaze mít velkou rodinu podporoval.

Zdroj: Youtube

Menzelová si myslí, že podobnou velkou rodinu s mnoha muži chce mít hodně lidí, ale nemají takovou možnost. Kromě Jiřího Menzela Olga měla vztah s Jaroslavem Brabcem a Miroslavem Bártou.

Zdroj: Youtube

„Je to tím, že všichni muži jsou výjimeční a toho si nesmírně vážím,“ prohlásila vdova a dodala, že není jedinou ženou, která má děti od různých otců.

Pro Olgu je údajně důležité, že se nikdo nehádá a všichni jsou šťastní.

Zdroj: Instagram

Menzelová tvrdí, že se Jiří na třetího potomka těšil a byl to on, kdo manželku s Bártou seznámil. Olga uvedla, že zesnulý manžel s jistotou říkal, že to bude chlapeček. Je ráda, že si Jiří Menzel užil krásné chvilky s Albertem.

Poslední tři roky se Olga musela starat o nemocného manžela a nechtěla vedle toho veřejně řešit těhotenství. „Dokonce jsem schválně dva týdny po porodu zveřejnila fotku v plavkách, což jsem udělala záměrně, abych rozptýlila podezření,“ prohlásila vdova s tím, že bříško musela maskovat.

Zdroj: Youtube

Menzelová má celkem tři dětí a každé porodila jinému muži. Otcem dcery Anny je Jaroslav Brabec, mladší Evu přivedla na svět Jiřímu Menzelovi.

Tatínkem Alberta je údajně egyptolog Miroslav Bárta, který je šéfem Českého egyptologického ústavu.

Zdroj: Instagram

PSALI JSME: HANYCHOVÁ SE ROZVEDLA S PRACHAŘEM A ROZHODLA SE CELKOVĚ PŘEDĚLAT SVŮJ DŮM

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU: DÁNSKO UZAVÍRÁ ČÁST ZEMĚ A ZNIČÍ 17 MILIONŮ NORKŮ

Share