Opuštěné kotě, které objevili na ulici se spřátelilo se psem a našlo domov

Během koexistence se kotě a pes staly velmi dobrými kamarády

Zdroj: Optim1stka.ru

Vše se začalo následovně: muž žijící ve městě Denver, ve státě Colorado, našel jednou kotě s oranžovo-bílou barvou a navzdory jeho alergii na kočičí vlasy mu s radostí pomohl a přivedl ho ke známé jménem Kenya.

Zdroj: Optim1stka.ru

Dívka okamžitě souhlasila s tím, že kočce pomůže, zvíře uchýlila doma a současně zjistila, odkud může pocházet a jak bylo to ubohé kotě na ulici. První den začala Kenya pátrání po majitelích ve své čtvrti, ale nikdo nevěděl, odkud toto kotě pochází, takže neměla jinou možnost než si malé kotě ponechat alespoň na noc.

Zpočátku si myslela, že zvíře nezůstane v domě déle než do rána, protože další den se dívka chystala vzít chlupaté kotě do vhodného útulku pro ztracená zvířata. Její plány se však dramaticky změnily, když si všimla, jak je kotě sladké. Srdce dívky se roztavilo.

Zdroj: Optim1stka.ru

Poté začala dívka cítit lásku k novému mazlíčkovi. Ale to není konec příběhu, protože Kenya měla doma ještě jednoho mazlíka – psa jménem Edward, který také nového člena rodiny přijal s láskou a péčí. Podle samotné hostitelky se zvířata chovala spolu, jako by se znali velmi dlouho a byli doslova nejlepší přátelé.

Zdroj: Optim1stka.ru

Kotě samo o sobě bylo tak milé a mělo se tak rádo se psem, že je dívka nechtěla od sebe rozdělit, a proto jejích nový kamarád zůstala navždy pod jednou střechou.

Zdroj: Optim1stka.ru

Kotě si snadno zvyklo na nové místo a spřátelilo se se všemi členy své nové rodiny. Jeho pobyt v novém domě byl posílen skutečností, že navzdory četným oznámením o nalezení kočky si jí nepřijel nikdo vyzvednout, což znamená, že neměla žádné majitele.

Zdroj: Optim1stka.ru

Později dali kočce přezdívku Ice Cream. Stala se skutečným členem rodiny a spolu se svým novým přítelem Edwardem vede aktivní životní styl.

Zdroj: Optim1stka.ru

Celá rodina jí prostě zbožňuje. Kotě miluje mazlení se s majiteli, lezení na ramena, hladit jí po zádech a bříšku, nebo prostě trávit s nimi většinu času.

Zdroj: Optim1stka.ru

Poté, co se se psem spřátelilo, začalo kotě chodit na procházku se svou rodinou a zapájet se v aktivních hrách.

Zdroj: Optim1stka.ru

Zdroj: Optim1stka.ru

Share