„Otec zmizel 2 roky po narození syna“: O 30 let později vyšlo najevo, co se tehdy stalo

Britka jménem Jacqui se v polovině 80. let seznámila s aktivistou za práva zvířat Bobem Lambertem. Páru se brzy narodil syn, ale pár let po šťastné události muž beze stopy zmizel.

Pouze o tři desetiletí později bylo možné zjistit, co se tehdy stalo, ale taková pravda pravděpodobně nikomu nebude vyhovovat.

V 80. letech se Jacqui aktivně účastnila hnutí za dobré životní podmínky a práva zvířat. Tam potkala milého chlapa jménem Bob. Brzy začali žít spolu a narodil se jim syn.

Zdroj: life.ru

Rodinné štěstí však netrvalo dlouho – o dva roky později muž řekl, že kvůli své účasti na veřejných shromážděních by mohl být uvězněn, což by samozřejmě ovlivnilo ženu. Proto si sbalil věci a údajně opustil zemi.

Zpočátku se Jacqui pokoušela zkontaktovat chlapa, ale nedostávala odpovědi a rozhodla se, že se bude raději věnovat výchově svého syna. Roky tedy plynuly, ale v roce 2012 při procházení časopisem v článku o špionech uviděla Britka známé jméno.

Tak si žena uvědomila, že celou tu dobu žila ve lži. Bob se ukázal jako tajný agent v aktivistické organizaci. Ani toto jméno však nebylo skutečné – muž jej vzal od chlapce, který zemřel v roce 1959.

Zdroj: life.ru

A zmizel ne kvůli pronásledování, ale protože jeho mise skončila a mohl se vrátit ke své ženě a dětem. Ale tato hra s pocity a životy nic netušících lidí nezůstala nepotrestána.

Jeho dospělý syn podal žalobu na otce. Místní policie se rozhodla zaplatit odškodné ve výši 425 tisíc liber. Chlapec vzal peníze, ale není si jistý, jestli to stačí. Podle jeho názoru měl otec k němu a jeho matce přijít už dávno a vysvětlit své počínání, píše Daily Mail.

„Kdo ví, kolik ještě má dětí, kteří nevědí, kdo je jejich otec“, řekl chlapec.

Share